W niedzielne popołudnie 23 lutego w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rokitach po raz kolejny królowała siatkówka. Tym razem rywalizacja toczyła się w kategorii kobiet.

W sobotę 8 grudnia po raz trzeci w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej.

W niedzielne popołudnie 24 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrany został turniej piłki siatkowej, w którym zgodnie z regulaminem udział mogli wziąć mieszkańcy gminy Czarna Dąbrówka dobierający się w drużyny składające się z mieszkańców poszczególnych sołectw.

Zapraszamy na Sołecki Turniej Piłki Siatkowej "Ze sportem przeciw uzależnieniom", który odbędzie się w niedzielę 24 listopada 2019 r. w  Szkole Podstawowej w Rokitach

Mini Volley CUP - FINAŁ

on 27/04/2019 - 00:00

W sobotę 27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie rozegrany został finał turnieju piłki siatkowej MINI VOLLEY CUP z udziałem 8 najlepszych drużyn w 3 kategoriach wyłonionych w 4 turniejach eliminacyjnych.

12 marca w sali sportowej Szkoły Podstawowej Czarna Dąbrówka rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrana w ramach „Spartakiady Młodzieży Szkolnej”.

«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»