Wygrana z Myśliwcem mimo braków kadrowych

Do rywalizacji z Myśliwcem Tuchomie drużyna juniora C wyszła osłabiona brakiem kilku zawodników z powodu chorób.

Na bramce musiał z konieczności bronić zawodnik z pola Mateusz Malek (świetne zawody w jego wykonaniu). Stroną przeważającą w meczu byli goście, GTS mądrze się bronił i groźnie kontrował. W 18 minucie rzut rożny wykonywał Wojciech Mierzyński, futbolówka wylądowała na głowie Filipa Gellerta, który dał prowadzenie gospodarzom. Przed przerwą Myśliwiec wyrównał po bramce sprzed pola karnego.

Po przerwie to Myśliwiec miał przewagę. W dwóch sytuacjach uratował nas Mateusz Mallek świetnie broniąc. W 65 minucie udało się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Wojciech Mierzyński zobaczył wysuniętego bramkarza i uderzył nie do obrony za przysłowiowy kołnierz.

Tym samym przed ostatnim meczem z liderem Chojniczanką Chojnice mamy na koncie 13 punktów.


Junior C1 Kolejka 8.

GTS - MYŚLIWIEC Tuchomie 2:1(1:1)


Bramki dla GTS: Filip Gellert, Wojciech Mierzyński

Skład GTS: Mateusz Mallek - Marcin Chomacki, Filip Gellert (C), Adam Zganiacz, Paweł Lis - Jakub Jakubowski, Wojciech Mierzyński - Adam Jakubowski, Damian Zander, Adam Goliszek - Dorian Mułyk.

Na zmiany wchodzili: Wojciech Szymlek, Filip Stencel.

Trener: Jakub Gralak.


Prowadzenie szkolenia w zakresie piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz udział drużyn piłkarskich GTS Czarna Dąbrówka w rozgrywkach ligowych" dofinansowano ze środków Gminy Czarna Dąbrówka.

Copyright 2023 © Sport Czarna Dąbrówka