Hit kolejki na remis !

Mecz w Dębnicy od początku był wyrównany. Zawodnicy Lidera starali się kontrolować spotkanie, jednak nasi piłkarze groźnie kontrowali.

W 18 minucie po składnej akcji Szymon Dawidowski dogrywa piłkę do Jana Kwietnia.Ten w sytuacji sam na sam zachowuje zimną krew mija bramkarza i umieszcza futbolówkę w siatce. Przed przerwą GTS od utraty bramki ratuje Oskar Cierzan, wybijając piłkę z linii bramkowej, która po interwencji Leszka Białka zmierzała do siatki.

W 40 minucie kolejna akcja żółto-niebieskich mogła zakończyć się drugą bramką, jednak Janowi Kwietniowi nie udało się dograć do nabiegających dwóch kolegów, którzy mieli przed sobą pustą bramkę. Po przerwie po raz kolejny nerwowość w naszych szeregach i w 57 minucie tracimy bramkę. Rzut rożny dla gospodarzy wybijamy piłkę na 20 metr, niestety brakuje doskoku do rywala i ten zdobywa bramkę dla zespołu z Rychnów.

Do końca meczu wynik, ani obraz gry się nie zmienia. Wywozimy z ciężkiego terenu ważny punkt.


SKA "KEEZA" 9. kolejka

Lider Rychnowy - GTS Czarna Dąbrówka 1:1 (0:1)


Skład GTS: Białek L. - Malek M., Lejk G., Cierzan O. , Hinc R. - Kwiecień J., Dawidowski Sz., Osowski A., Wolski P. , Dawidowski M.(79’ Dróżdż T.) - Wdowczyk D.

Rezerwowi: Dróżdż T., Szymlek M., Smentoch K., Bartelik K.

Trener: Zbigniew Cierzan.


Jan Kwiecień strzelec bramki:

„Do Dębnicy jechaliśmy bardzo zmotywowani wizją zdobycia najważniejszych 3 punktów, które pozwoliłyby zasiąść nam na fotelu lidera. W pierwszej połowie podjęliśmy dosyć równą walkę i nawet zdołaliśmy wyjść na prowadzenie po fajnej i składnej akcji. Utrzymaliśmy prowadzenie do końca pierwszej połowy tworząc jeszcze kilka ciekawych sytuacji. W drugiej połowie graliśmy już głównie na ambicji i nasze braki staraliśmy się zakryć walką i determinacją, ale nie wystarczyło to na świetnie dysponowaną drużynę Lidera, która pokazała że nie bez powodu są liderami w naszej lidze. Ostatecznie zremisowaliśmy i skupiamy się na tym żeby zakończyć rundę kompletem punktów w meczu z Victorią Dąbrówką który odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00 na stadionie w Nożynie. Zapraszam serdecznie wszystkich do wsparcia”


Prowadzenie szkolenia w zakresie piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz udział drużyn piłkarskich GTS Czarna Dąbrówka w rozgrywkach ligowych" dofinansowano ze środków Gminy Czarna Dąbrówka.


Copyright 2024 © Sport Czarna Dąbrówka