Pewna wygrana w Udorpiu !

Mecz zaczął się pechowo dla naszego bramkarza Bartłomieja Trawickiego, który już w pierwszej minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji dłoni, a jego miejsce zajął dobrze Wam znany doświadczony Leszek Białek.

Już w 5 min po błędzie rywali nie myli się nasz najlepszy i niezawodny Dawid „XAVI” Wdowczyk. Gra cały czas toczy się pod naszą kontrolą czego efektem w 25 minucie jest kolejna bramka Xaviego i prowadzimy już 2:0.

W 33 minucie w polu karnym faulowany jest Szymon Dawidowski, sędzia wskazuje na 11 metr, a rzut karny na bramkę zamienia poraz kolejny Xaviiii i po tej bramce ma już skompletowanego Hat-Tricka !!!!!

Do szatni schodzimy z 3 bramkowym prowadzeniem.


Po przerwie wracamy i kolejny raz na druga połowę wychodzimy ospali i nie gramy tego co graliśmy w pierwszej połowie.

W 58 minucie świetna indywidualna akcja Szymona Dawidowskiego, który zagrywa do swojego młodszego brata Michała i mamy już 4:0! Jest to pierwsza oficjalna bramka Michała w naszych barwach i oby takich było więcej!

Gole tracimy po indywidualnych błędach i nie udało się zachować w tym sezonie pierwszego czystego konta..

W 73 minucie mamy rzut rożny w którym Dawid Wdowczyk świetnie posyła piłkę na głowę Adama Osowskiego, a ten z czystym spokojem umieszcza piłkę w siatce !!!!

Po dwóch słabszych meczach w naszym wykonaniu w końcu zwyciężamy i możemy cieszyć się z 3 punktów!


SKA "KEEZA" 8. kolejka

KS Urania Udorpie - GTS Czarna Dąbrówka 2:5 (0:3)


Skład GTS: Trawicki B.(4’ Białek L.)- Malek M., Lejk G., Dróżdż T. (69’ Szymlek M.), Hinc R. - Kwiecień J.(77’ Smentoch K.), Dawidowski  Sz., Osowski A., Wolski P. , Dawidowski M. - Wdowczyk D.

Rezerwowi: Białek L., Szymlek M., Smentoch K.

Trener: Zbigniew Cierzan


Szymon Dawidowski pomocnik:

„Był to jeden z lepszych meczy w naszym wykonaniu. Od początku spotkania postawiliśmy gospodarzom twarde warunki i skrupulatnie wykonywaliśmy postawiony przez nas plan.

Niestety po dosyć prymitywnych i indywidualnych  błędach nie udało nam się zachować czystego konta.

Wynik na pewno cieszy jeszcze bardziej biorąc pod uwagę ostatnie dwa mecze gdzie głupio traciliśmy punkty.

Trzeba także podziękować kibicom, którzy jeżdżą i wspierają nas w każdym meczu. Wielkie brawa i szacunek dla nich."


Prowadzenie szkolenia w zakresie piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz udział drużyn piłkarskich GTS Czarna Dąbrówka w rozgrywkach ligowych" dofinansowano ze środków Gminy Czarna Dąbrówka.

Copyright 2023 © Sport Czarna Dąbrówka