Zimny prysznic w Studzienicach!

Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! Przegrywamy po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu z Kaszubią II Studzienice. Od początku meczu gospodarze postawili na twardą grę i nie pozwalali nam rozgrywać piłki.

W 5 minucie meczu uświadamiamy sobie tak naprawdę z czym przyjdzie nam się mierzyć w tym spotkaniu. Dośrodkowanie z lewego skrzydła, nieporozumienie naszych obrońców z bramkarzem ,który próbował łapać piłkę przez co niefortunnie wpadają na siebie. Piłka wylatuje z rąk Wojtka, przeciwnik doskakuje do futbolówki i mocnym uderzeniem rozpoczyna strzelanie w tym meczu. Nasz zespół napędzony straconym golem, szybko próbuje odrobić straty ale agresywne doskoki przeciwnika skutecznie to uniemożliwiają. W 33 minucie dochodzi do starcia w naszym polu karnym. Wojtek Gorzelak wyskakuje do daleko zagranej piłki, pewnie ją wyłapuje, a zawodnik drużyny przeciwnej z impetem ładuje się w lecącego bramkarza. Wojtek upada na bark i jesteśmy zmuszeni zrobić pierwszą zmianę w meczu. Co ciekawe za to przewinienie sędzia nawet nie upomniał gracza gospodarzy nie mówiąc tu o ewidentnej żółtej kartce jaka należała się za ten faul. Wojtka zastępuje Gracjan Galus, który debiutuje na boiskach A klasy. Do końca pierwszej połowy przejęliśmy inicjatywę i chcieliśmy jeszcze do przerwy wyrównać stan meczu, niestety dla nas bramkarz rywali miał „dzień konia „ i bronił wszystkie nasze ataki.

Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani i pełni optymizmu po to, aby odwrócić losy spotkania! Niestety nie zaczynamy dobrze. Tracimy piłkę w bocznej strefie boiska, zawodnik drużyny przeciwnej zagrywa prostopadle góra za obronę, Gracjan wychodzi z bramki ale niestety napastnik jest szybszy i umieszcza piłkę lobem w siatce. Kolejne minuty to nada bicie głową w mur. Szczelna defensywa rywali nie pozwala na konstruowanie akcji, a bramka ewidentnie jest jak zaczarowana. W 70 minucie dostajemy kolejny cios… mecz kończymy wynikiem 0:3. Były okazje ale nic nie chciało wpaść do sieci.

Przepraszamy kibiców którzy licznie przyjechali, aby wspierać nasz zespół i obiecujemy, że kolejne mecze zagramy dużo lepiej ! Szansa na odkucie już w najbliższa sobotę na stadionie w Nożynie!


SKA "KEEZA" 6. kolejka

Kaszubia II Studzienice - GTS Czarna Dąbrówka 3:0 (1:0)


Skład GTS: Gorzelak W.(33’ Galus G.)- Malek M., Lejk G., Cierzan O., Bartelik K.(48’ Dróżdż T.) - Kwiecień J.(81’ Gralak J.), Dawidowski  Sz., Osowski A., Wolski P. , Dawidowski M.(81’ Szymlek M.) - Wdowczyk D.

Rezerwowi: Trawicki B., Galus G, Gralak J., Białek L., Szymlek M., Dróżdż T.,

Trener: Zbigniew Cierzan.


Obrońca Konrad Bartelik

Niestety tracimy punkty w Studzienicach. Drużyna gospodarzy wyszła na nas bardzo zmotywowana co przy odrobinie szczęścia przyniosło im bramkę w pierwszych  minutach spotkania. Próbowaliśmy w pierwszej połowie jeszcze gonić wynik, było sporo okazji po stałych fragmentach gry niestety drużyna Kaszubii grająca agresywnie w obronie utrzymała prowadzenie do przerwy. Kontuzja Wojtka  też nie wpłynęła pozytywnie na morale drużyny. W drugiej połowie szukaliśmy swoich okazji ale niestety nie graliśmy tego co potrafimy i bez przysłowiowego zęba w przeciwieństwie do przeciwnika, który wykorzystał swoje szanse i dołożył jeszcze 2 bramki. Ciężko się przegrywa po serii zwycięstw ale taka jest piłka. Trzeba szybko o tym meczu zapomnieć i skupić się na następnym.


Prowadzenie szkolenia w zakresie piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz udział drużyn piłkarskich GTS Czarna Dąbrówka w rozgrywkach ligowych" dofinansowano ze środków Gminy Czarna Dąbrówka.Copyright 2023 © Sport Czarna Dąbrówka