Ostatnie Pożegnanie „Ciepłego”

W dniu 27 czerwca 2021 r. GTS Czarna Dąbrówka uczcił pamięć śp. Michała „Ciepłego” Ciepłucha, który zmarł w domu w poniedziałek 21 czerwca br.

Michał był wychowankiem klubu z Czarnej Dąbrówki i reprezentował jego barwy w drużynach juniorskich oraz w drużynie seniorów. Miał swój udział w awansach tej ostatniej drużyny do klasy „A” oraz Klasy Okręgowej. Po zawieszeniu butów „na kołek” nie zostawił swojego ukochanego klubu i wspierał Żółto-Niebieskich z trybun. Jako wierny kibic był obecny na każdym meczu przy ul. Słupskiej w Czarnej Dąbrówce. Zawsze, gdy tylko mógł jeździł za swoją drużyną również na mecze wyjazdowe.

Zawsze uśmiechnięty, wesoły i radosny Michał pozostanie w pamięci działaczy oraz kolegów z boiska, którzy bardzo emocjonalnie reagowali na wieść o śmierci „Ciepłego”. Nikt nie mógł w to uwierzyć... Szukali potwierdzenia dzwoniąc do siebie nawzajem. Jednak nic nie zmieni rzeczywistości. Trudno było przyjaciołom Michała się z nią pogodzić. Natychmiast postanowili uczcić pamięć kolegi w trakcie najbliższego meczu ligowego.

Obecny kapitan oraz dwaj z najdłużej grających z „Ciepłym” zawodników wprowadzili koszulkę przyozdobioną kirem oraz zdjęcie z wizerunkiem śp. Michała na środek boiska. Zawodnicy obydwu drużyn, sędziowie oraz przybyli na mecz kibice uhonorowali zmarłego minutą ciszy. Następnie „Ciepły” po raz ostatni zajął honorowe miejsce na trybunach.

Mecz podobałby się śp. Michałowi. Był pełen emocji, prowadzenie gospodarzy, wyrównanie gości, rzut karny, hat-trick i ostatecznie zwycięski mecz piłkarze GTS Czarna Dąbrówka dedykowali właśnie koledze z boiska i po przybiciu tradycyjnej „piątki” z kibicami obecnymi na stadionie po raz ostatni pożegnali „Ciepłego”, którego ZAWSZE BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ...


Copyright 2021 © Gmina Czarna Dąbrówka