Mecz : GTS - Piast Człuchów

W drugiej kolejce rozgrywek słupskiej klasy okręgowej „NO10.PL” drużyna GTS Czarna Dąbrówka gościła kolejnego mocnego przeciwnika drużynę Piasta Człuchów.

GTS Czarna Dąbrówka  -  Piast Człuchów   2:2  (2:0)

Bramki dla GTS :  6'  Daniel Tutkowski, 30' Michał Biernat

Bramki dla Piasta :  64' Dominik Gołuński, 73' Paweł Maślanyk

Skład GTS :  B. Trawicki – D. Tutkowski (46' D. Zblewski), O. Cierzan, G. Lejk ©, M. Biernat ( 86' M. Malek), P. Szczegielniak (75' P. Majewski), P. Wolski, A. Osowski, D. Wdowczyk, Ł. Świątek (70' J. Gralak), J. Narloch (46' M. Ostrowski).

Na ławce : L. Białek, D. Żuchowski – trener T. Gralak

Gospodarze po porażce tydzień temu z rezerwami Bytovii 0:5 bardzo chcieli udowodnić kibicom, że grać w piłkę potrafią i mogą zdobywać punkty nawet z silnym przeciwnikiem. Zadanie zostało wykonane 1 punkt pozostał w Czarnej Dąbrówce po remisie 2:2. Mogło być jeszcze lepiej bo do przerwy drużyna GTS prowadziła 2:0 po bramkach D. Tutkowskiego i M. Biernata. Niestety w drugiej połowie doświadczony rywal pokazał klasę i zdołał odrobić straty.  Jeszcze w końcowych minutach przy odrobinie szczęścia gospodarze mogli zdobyć zwycięskiego gola ale w doliczonym czasie gry  po strzale głową G. Lejka  piłka ocierając się o głowę obrońcy i poprzeczkę opuściła boisko. Po meczu w szatni chłopcy  mimo remisu byli zadowoleni bo kiedy poznaliśmy terminarz nowych rozgrywek taki wynik każdy z nas brałby w ciemno. I jeszcze jedno jak mówi stara maksyma piłkarska  jeżeli nie możesz wygrać to rób wszystko aby nie przegrać meczu i to drużyna zrobiła zostawiając sporo potu na boisku za co im dziękuję - mówi trener.

W kolejnym meczu 16.08.2020 r. (niedziela) GTS Czarna Dąbrówka udaje się do Cewic gdzie o godzinie 14.00 zmierzy się z miejscowym Leśnikiem.