Wystartowały Rozgrywki Klasy Okręgowej sezonu 2020/21

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki ligowe, klasy okręgowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, sezonu 2020/21. W tej klasie rozgrywkowej bierze udział drużyna GTS Czarna Dąbrówka, która występuje w grupie 3 – słupskiej.

W swoim pierwszym meczu GTS gościło na swoim boisku drużynę MKS Bytovia II Bytów. Przeciwnik bardzo mocny co udowodnił na boisku pokonując gospodarzy 5 : 0 (2:0). O ile w pierwszej połowie podopieczni trenera T. Gralaka próbowali podjąć walkę z przeciwnikiem to w drugiej połowie wyraźnie zabrakło sił i wysoka porażka stała się faktem.

Oczywiście zawodnicy, sztab szkoleniowy GTS nie robią tragedii z tej porażki. Do rozegrania pozostało jeszcze 37 kolejek a ta wysoka przegrana to kolejna dobra lekcja szkoleniowa oraz dodatkowa mobilizacja dla nas do dalszej jeszcze większej pracy tak aby na koniec sezonu osiągnąć postawiony cel jakim jest utrzymanie się w szeregach klasy okręgowej – mówi trener. Drużyna GTS w inauguracyjnym meczu wystąpiła  w nowych strojach zakupionych przez Gminę Czarna Dąbrówka w ramach przyznanej dotacji na działalność klubu.

Okazja do rehabilitacji już w najbliższą niedzielę (9 sierpnia). Do Czarnej Dąbrówki przyjedzie silna ekipa Piasta Człuchów. Początek meczu o godzinie 13.00.

Zapraszamy kibiców do śledzenia strony klubowej GTS.

GTS Czarna Dąbrówka   -   MKS Bytovia II Bytów   0:5  (0:2

Bramki dla Bytovii :  22' Sebastian Jeżewski, 39' i 67' Rafał Zagan, 47' Przemysław Leik, 85' Wiktor Treder

Skład GTS :  Bartłomiej Trawicki  -  Damian Zblewski ( 87' Mateusz Malek), Oskar Cierzan, Grzegorz Lejk © , Michał Biernat (46' Daniel Tutkowski), Piotr Szczegielniak (75' Piotr Majewski), Patryk Wolski, Mateusz Ostrowski ( 65' Jakub Gralak), Dawid Wdowczyk, Adam Osowski, Jędrzej Narloch ( 46' Łukasz Świątek).

Na ławce rezerwowych : Leszek Białek, Bartosz Ostrowski  - trener T. Gralak