Siódme miejsce juniora E2 GTS Cz. Dąbrówka w Lipnicy

20 stycznia w Lipnicy odbyły się otwarte Mistrzostwa Gminy Lipnica w halowej piłce nożnej juniorów rocznika 2009/10. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które podzielono na dwie grupy 5 zespołowe.

Grano systemem każdy z każdym (4 zawodników w polu + bramkarz) a mecz trwał 10 minut bez przerwy.

W grupie A spotkały się zespoly : MKS Start Miastko, Orliki Kończewo, MKS Bytovia Bytów II, GKS Lipniczanka II, U-2 Bytów(2010).  Zespół  GTS GR Bieliński trafił do gruby B gdzie za przeciwników miał drużyny : Dębnickie Orły Dębnica Kaszubska, GKS Liponiczanka I Lipnica, U-2 Bytów, MKS Bytovia Bytów I.

Wyniki gier grupowych GTS :

GTS -  U-2 Bytów                0:0

GTS – GKS Lipniczanka I    1:2       (bramka dla GTS ; Maciej Gruchała)

GTS -  Dębnickie Orły         1: 1      ( bramka dla GTS: Filip Gellert)

GTS -  MKS Bytovia I          0:0

Drużyna GTS zajęła trzecie miejsce w grupie i w dalszej fazie turnieju walczyła o miejsca 5-8.

uzysk MKS Bytovia II   1:2        (bramka dla GTS: Jakub Jakubowski)

Mecz o miejsce 7 w turnieju :

GTS -  MKS Bytovia I   2:0       (bramki dla GTS : Jakub Jakubowski x 2)

Zwycięzcą turnieju zostali gospodarze GKS Lipniczanka Lipnica I, którzy w finale pokonali po rzutach karnych 1:0 drużynę MKS Start Miastko. W regulaminowy czasie mecz zakończył się wynikiem remisowym 0:0.