11 Zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody

Dnia 24 kwietnia odbyły się kolejne zawody w Gospodarstwie Agroturystycznym Stajnia Grażyny w Mikorowie . Były to zarazem pierwsze kwalifikacje w Baltic Cup 2016, jest to cykl zawodów, które odbywają się w naszym regionie.


Ze względu na bardzo dużą frekwencję zawody rozpoczęto godzinę wcześniej o 9.00 - w klasie mini LL - jest to klasa dla najmłodszych uczestników i młodych koni udział wzięło 41 par - sklasyfikowano do punktacji generalnej 35 par i wszyscy oni wyjechali do dekoracji - na tym etapie rozgrywek wszyscy w tej klasie są zwycięzcami.


 Nagrodami specjalnymi w tym roku była nagroda  dla Najmłodszego jeźdźca ufundowana przez Anitę i Krzysztofa Baran z Łupawy,  którą otrzymał Przemek ze  SJ Pasja . Tegorocznym pechowcem była Natalia Banaszek z Pałacu pod Bocianim Gniazdem z Runowa . Natalka tuż przed zawodami złamała rękę  i niestety nie mogła brać udziału w zawodach jako zawodnik , ale dzielnie pomagała przed i w czasie zawodów :) Dwie równoległe nagrody otrzymała Marlena Dawidowska z naszej stajni i Wiktoria Drywa . Były to dwa przepiękne obrazy autorstwa Rysia Zająca z Lęborka . Marlena została uhonorowana za całe serce jakie wkłada w pomoc i zaangażowanie w życie stajenne oraz za najlepszego luzaka  :) Wiktoria natomiast jechała jako jedyna zawodniczka na ogłowiu bezwędzidłowym , który  dodatkowo dzień wcześniej uległ wypadkowi, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.


Klasa LL Runda Średnia - 80 cm /udział wzięło 84 par

I miejsce Natalia Sochaj na klaczy BARIA - Stajnia Pod Dębami - Sarbsk k/Łeby

II miejsce Dominika Lemke na klaczy KORONA - Stajnia Cykada z Główczyc

III miejsce Aleksandra Tykarska na klaczy BORÓWKA - Harcerski Klub Jeździecki LOTNA - Redzikowo k/Słupska


Klasa L Runda Duża - 90/100 cm/ udział wzięło 57 par

I miejsce Roksana Smolarska na klaczy TORA - SSOJ Jaszczólkowo k /Inowrocławia

II miejsce Marta Łazorczyk- na koniu Chilling Zahir - Stajnia ZAHIR Donimierz - Szemud

III miejsce Natalia Jakób - Stowarzyszenie Sportów Konnych Kwieki k/ Czerska


Klasa L1 Runda Grand Prix - 105 cm/ udział wzięło 22 pary

I miejsce Klaudia Reinert na klaczy ANDORA - Pomorska Liga Jeździecka - zawodniczka z Dębnicy Kaszubskiej : wychowanka   Stajni Grażyna

II miejsce Paulina Kiempa na klaczy KARIKA - Harcerski Klub Jeździecki LOTNA - Redzikowo k/ Słupska

III miejsce Andżelika Mischke na koniu DEKRET - JKS "SENNY" Nowęcin k/ŁEBY

Copyright 2020 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce