W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
I. Rocznik 2009 – dystans 100 m.
1. Paulina Goliszek Jasień
2. Izabela Ostrowska Jasień
3. Maja Zelewska Jasień
1. Filip Żwirek Zs. Cz.Dąbrówka
2. Paweł Labuda Zs. Cz.Dąbrówka
3. Oskar Sadowski Zs. Nożyno
II. Rocznik 2008 – dystans 300 m.
1. Paulina Lewandowska Zs. Nożyno
2. Maja Wojniak Sp. Jasień
3. Kamila Cichosz Zs. Cz.Dąbrówka
1. Patryk Zelewski Sp. Jasień
2. Dawid Stenka Zs. Rokity
3. Jakub Ciepiela Sp. Jasień
III. Rocznik 2007 – dystans 400 m.
1. Paulina Jóskowska Zs. Rokity
2. Amelia Wieligda Zs. Cz.Dąbrówka
3. Marcelina Wenta Zs. Rokity
1. Dawid Cyrson 4-2 Bytów
2. Bartosz Galus Zs. Cz.Dąbrówka
3. Hubert Witka Zs. Rokity
IV. Rocznik 2006 – dystans 500 m.
1. Agata Butowska Zs. Cz.Dąbrówka
2. Zofia Kosińska Sp. Jasień
3. Antonia Wiszowata Zs. Nożyno
1. Karol Labuda Zs. Rokity
2. Tomasz Gruchała Zs. Rokity
3. Nikodem Labuda Zs. Rokity
V. Rocznik 2005 – dystans 500 i 1000 m.
1. Martyna Dziwa Zs. Rokity
2. Weronika Brzeska Zs. Rokity
3. Monika Stenka Zs. Rokity
1. Mateusz Malek Zs. Cz.Dąbrówka
2. Dominik Butowski Zs. Cz. Dąbrówka
3. Kamil Jóskowski Zs. Rokity
VI. Rocznik 2004 – dystans 1000 m.
1. Wiktoria Malek Zs. Cz.Dąbrówka
2. Wiktoria Mach Zs. Cz.Dąbrówka
3. Wiktoria Mulik Zs. Nożyno
1. Daniel Gosz Sp. Jasień
2. Dominik Labuda Sp. Rokity
3. Kamil Marszałkowski Zs. Rokity
VII. Rocznik 2003 – dystans 1000 m.
1. Agata Lejk Sp. Jasień
2. Aleksandra Malek Zs. Cz.Dąbrówka
3. Daria Malek Zs. Cz.Dąbrówka
1. Maciej Brzeski Zs. Rokity
2. Andrzej Klejna Zs. Rokity
3. Damian Cyrson Sp. Nr. 2 Bytów
VIII. Rocznik 2002 – dystans 1000 m.
1. Dominika Szczerba Zs. Rokity
2. Wiktoria Cybulska Zs. Nożyno
3. Alicja Cichosz Sp. Jasień
1. Mikołaj Szczerba Zs. Rokity
2. Tomasz Gruszka Sp. Jasień
3. Przemysław Dziwa Zs. Rokity
IX. Rocznik 2001 – dystans 1000 m.
1. Martyna Hewelt Zs. Cz. Dąbrówka
2. Klaudia Chłopicka Zs. Rokity
3. Aleksandra Wolska Zs. Cz.Dąbrówka
1. Mariusz Miszk Zs. Rokity
2. Kacper Wiczk Zs. Rokity
3. Kacper Szturo Zs. Rokity
X. Rocznik 2000 – dystans 1000 m.
1. Weronika Wieligda Zs. Cz. Dąbrówka
2. Izabela Domaszk Zs. Nożyno
3. Anna Krause Zs. Cz. Dąbrówka
1. Bartosz Mielewczyk Gim. Nr. 2 Bytów
2. Dominik Cyrsom Gim. Nr. 2 Bytów
3. Oskar Cierzan Zs. Cz. Dąbrówka
XI. Rocznik 1999 – dystans 1000 m.
1. Martyna Dalecka
2. Hanna Konkol
3. Monika Miszk
1. Dawid Mizgier
2. Maciej Wiszowaty
3. Adam Osowski
XII. Główny – dystans 6000 m.
1. Grzegorz Ebel Baszta Bytów
2. Leszek Wróblewski Baszta Bytów
3. Kamil Mielewczyk Baszta Bytów
1. Sylwia Lewandowska Baszta Bytów
2. Jolanta Szczerba Rokity
3. Dorota Finster Dziadek Rokity
Kolejne biegi rozegrane zostaną w Marcu 2015 r w Nożynie.