XVI Bieg Lesoków

Kolejny weekend w biegowym wydaniu, reprezentantów naszej gminy. W sobotę 14 sierpnia w Szemudzie odbył się XVI Bieg Lesoków. Na dystansie 10 km naszą gminę reprezentowali Emilian Czarnowski z Kozina, oraz Marcin Lis z Jerzkowic (obaj zrzeszeni w WKS Nożyno).

Emilian zajął 35 miejsce z wynikiem 44.08, natomiast Marcin 157 miejsce z czasem 59.03.

Udział w biegach na terenie województwa, jest dla nich częścią przygotowań do dobrego startu w naszym rodzimym biegu, czyli XXX Ogólnopolskim Biegu Orłów w Czarnej Dąbrówce. Wszystkich zachęcamy do takiej formy aktywności fizycznej, a z pewnością, jeśli ktoś chciałby rozpocząć przygodę ze startami w oficjalnych zawodach, będzie to niewątpliwie najlepsza okazja do zaprezentowania swoich umiejętności.

XXX Bieg Orłów już 12 września w Czarnej Dąbrówce.

Copyright 2021 © Gmina Czarna Dąbrówka