XIX Ogólnopolski  BIEG ORŁÓW

Czarna Dąbrówka 03.05.2009


 

M-ce- Nr -Nazwisko i imię - rocznik - Kategoria -Klub Miasto- Czas

1.    28   DUDYCZ Radosław - 1974 -  M-30 - ENERVITT TEAM Polska - 0:31:26
2.    58   DRWAL Piotr  - 1973   M-30 LKS JANTAR Ustka  - 0:31:46
3.    97  ZBLEWSKI Tadeusz  - 1984 -  M-20 - ULKS TALEX Borzytuchom  -  0:32:28
4.    7   CHUCHAŁA Daniel -  1983 -  M-20 - AZS-AWFiS Gdańsk - 0:32:43
5.    61  ROLBIECKI Michał - 1986 -  M-20 - ULKS TALEX Borzytuchom -  0:33:39
6.    60  THIEL Adam - 1972 -  M-30- TĘCZA Nowa Wieś Lęborska - 0:33:45
7.    44  DORSZYŃSKI Grzegorz -1982 - M-20 - ULKS TALEX Borzytuchom - 0:34:36
8.    39   DZIUBA Piotr - 1979 -  M-30 - UKB MARATOŃCZYK Okonek -  0:34:55
9.    48   WIRKUS Łukasz 1988 -  M-20 - ULKS TALEX Borzytuchom - 0:35:04
10.  101  ANTOSIK Grzegorz  -  1977 -  M-30 - KS BRYZA Postomino - 0:35:13
11.   37   MIELEWCZYK Łukasz - 1987 -  M-20 Charbrowo -  0:36:54
12.   4   KOZŁOWSKI Arkadiusz - 1982 -  M-20 - GTS Czarna Dąbrówka - 0:37:03
13.   96  PELA Zdzisław - 1971 -  M-30 - KB GOCH Bytów - 0:37:26
14.   47  OWŚNICKI Wojciech  - 1976  - M-30 - ULKS TALEX Borzytuchom - 0:38:03
15.   66  BARAN Mieczysław - 1963 -  M-40 - TKKF PRZYLESIE Koszalin - 0:38:36
16.   20  WIŚNIEWSKI Mieczysław - 1954 -  M-50 - SZ POLICJA Słupsk - 0:38:41
17.   36  LEBIODA Sebastian  - 1987  - M-20 - Wrzeście  - 0:38:58   
18.   77  SKIERKA Wiesław - 1977 -  M-30 - GKS CARTUSIA Kartuzy - 0:39:05
19 .   3   KOZŁOWSKI Jerzy - 1957  - M-50 - GTS Czarna Dąbrówka -  0:39:25
20.   24  PLEWA Mariusz  - 1974  - M-30 - KS Damnica   -  0:39:34
21.   19  GOLECKI Mirosław - 1977 -  M-30 -TKKF PRZYLESIE Koszalin -  0:39:37
22.  108  KAMIŃSKI Marcin - 1992 - M-16 - KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 0:39:38
23.  107  KAMIŃSKI EMIL - 1992  - M-16 KB - OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 0:39:39
24.   17  TRZEBIATOWSKI Kamil - 1989  - M-20 GR. TRÓJMIASTO Sulęczyno -  0:40:20
25.  105  CHACUŚ Ryszard  - 1973 -  M-30 KB TUPOT Ustka -  0:40:30
26.   89   NIWINSKI Grzegorz  -  1958  - MN-1 - KB TUPOT Ustka - 0:40:41
27.  130  GOSTKOWSKI Łukasz 1987 -  M-20 Bytów - 0:40:53
28.   46  BOMBA Jarosław -  1973 -  M-30 Rumia -  0:41:02
29.   33  CYMAN Ryszard  - 1961   MN-1 - LKB BRACI PETK Lębork - 0:41:19
30.   40  GALANT Adam  - 1975 -  M-30 - UKB MARATOŃCZYK Okonek - 0:41:33
31.  79 RUMIŃSKI Wojciech - 1976 -  M-30  - GTS Czarna Dąbrówka  -  0:41:39
32.  92 ROMANOWSKI Krzysztof - 1976 -  M-30 - WENTYLACJA Lębork - 0:41:41
33.  98 DĘGA Ryszard  - 1955 -  M-50 - KB TUPOT Ustka - 0:41:43
34.  41 GALANT Ewa  - 1980  -  K-1 -  UKB MARATOŃCZYK Okonek - 0:41:44
35.  26 WILKOWSKI Wojciech - 1966  - M-40 KS Damnica - 0:41:47
36. 109 JÓŹWIK Adam - 1990  - M-16 KB - OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 0:42:23
37.  13 SZRYWER Daniel - 1991 -  M-16 - Udorpie  - 0:42:27
38.  18 WILCZEWSKI Mariusz - 1986 -  M-20 - MKS ŚWIĘC Sławno -  0:42:37
39.  64 KIERKOSZ Marek - 1966 -  M-40 - TKKF PRZYLESIE Koszalin -  0:42:59
40. 125 RYBARCZYK Maciej - 1972 -  M-30 Bytów -  0:43:04
41. 116 CZAJA Stanisław -  1959 -  M-50 - TKKF KOLEJARZ Bydgoszcz  - 0:43:06
42.  83 KOBIEROWSKA Kamila - 1986  -  K-1 -  KB FLORIAN Chojnice -  0:43:11
43.  99 RUDNIK Jerzy  -  1952  - M-50 - KB FLORIAN Chojnice - 0:43:23
44. 115 WETTA Mirosław  - 1964 -  M-40 Linia  - 0:43:34
45.  90 JELIŃSKI Mirosław 1966 -  M-40 - SPS ZOZ Lębork  -   0:43:40
46.    8 SOWIŃSKI Lech - 1956 -  M-50 - LKB BRACI PETK Lębork -  0:43:48
47.  62 NAGÓREK Krzysztof - 1957  - M-50 - KB TUPOT Ustka - 0:43:49
48.  21 KRÓL Jacek  - 1968  - M-40 - TKKF PRZYLESIE Koszalin  -  0:44:11
49.  29 KUBIAK Michał  - 1975 -  M-30 - LTS Lębork -   0:44:18
50. 100 WOJCIESZUK Kazimierz - 1954  - M-50 KB TUPOT Ustka -  0:44:26
51. 91 CIESZYŃSKI Andrzej - 1979  -  M-30 - WENTYLACJA  Lębork - 0:44:29
52. 68 SYWANYCZ Ireneusz - 1978 -  M-30 - Grupa Trójmiasto -  0:44:32
53. 73 WIKTOROWICZ Jordan - 1980 -  M-20 - KSK Kołczygłowy - 0:44:32
54. 43 TERMAN Dariusz - 1979 -  M-30 - Lubowidz  -  0:44:34
55. 72 KALINOWSKA Joanna  - 1975  -  K-1   KS GKS Kołczygłowy - 0:44:39
56.103 CZECH Roman - 1949  - M-60 KB - OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 0:45:09
57. 52 LEONIK Stanisław -  1953  - M-50 - KB GOCH Bytów - 0:45:13
58. 38 LISIUS Tomasz  - 1964 -  M-40 Gdańsk   -  0:45:14
59. 42 JAKIEL Ewa  -  1968  -  K-1 -  UKB MARATOŃCZYK Okonek  -  0:45:15
60. 35 KLASA Jan  -  1955  - M-50 - GTS Czarna Dąbrówka   - 0:45:16
61. 78 LEJK Grzegorz  -  1991 -  M-16 - Jasień  - 0:45:51
62. 81 MALEK Arkadiusz - 1988 -  M-20 - GTS Czarna Dąbrówka - 0:45:58
63. 10 ZEIDLER Piotr - 1987  - M-20 - LKB BRACI PETK Lębork - 0:46:01
64. 22 MONDRE Piotr  - 1957  - M-50 - LTS Lębork   -    0:46:10
65. 15 DOLNA Ewelina   -  1984 -   K-1  - KS GKS Kołczygłowy - 0:46:23
66. 30 TUR Leszek   - 1962  - M-40 - KB GOCH Bytów  -   0:46:34
67. 31 WAC Przemysław   - 1970 -  M-30 - KB TUPOT Ustka - 0:46:41
68.  1 KWIDZIŃSKI Tadeusz -  1981 -  M-20 - MIHO POLSKA Pępowo - 0:46:47
69. 70 FILIPÓW Tadeusz -  1949   M-60 Lębork   -   0:46:48
70. 82 GLERIT Dariusz  -   1975 -  M-30 Bytów  -  0:46:52
71. 93 MALEK Grażyna   -  1963 -  M-40 - Czarna Dąbrówka - 0:46:52
72. 80 STOJEK Marcin - 1982  - M-20 - GTS Czarna Dąbrówka - 0:46:58
73.118 TELESIEWICZ Henryk - 1947 -  M-60  OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 0:47:06
74.106 KOSMALA Piotr - 1972 -  M-30 MaratonyPolskie.pl TEAM Słupsk -  0:47:42
75. 16 KONKOL Aleksandra   - 1989 -   K-1   AWFiS Gdańsk  -   0:47:48
76. 12 SOSNOWSKI Bolesław - 1947 -  M-60 TKKF ROZSTAJE Gdańsk -  0:47:56
77. 50 SŁAWSKI Krzysztof   - 1972 -  M-30 Bytów -   0:47:59
78. 69 SZWEMIN Kazimierz  -  1958 -  M-50 Ustka  - 0:48:06
79. 57 SUSZKO Tomasz -  1962 -  M-40 - TKKF PRZYLESIE Koszalin - 0:48:15
80.   5 WIRKUS Wojciech -  1991 -  M-16 Ugoszcz - 0:48:27
81. 34 SŁOMSKI Zenon  - 1946 -  M-60- KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 0:48:28
82. 87 DOBOSZ Romuald  - 1951 -  M-50 - KB TUPOT Ustka   -  0:48:39
83. 55 GÓRSKI Antoni - 1948   M-60 Lębork  -   0:48:44
84. 23  SOWIŃSKA Joanna   -  1986  -  K-1 -  LTS Lębork   -  0:48:50
85. 49 MAJKOWSKI Stanisław - 1956 -  M-50 KB Bytów-Goch  -  0:48:51
86. 102 WIŚNIEWSKI Zbigniew - 1936 -  M-70 - KB FLORIAN Chojnice -  0:49:03
87. 117 KAZUSEK Jan - 1950  - M-50  - KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 0:49:04
88. 124 MIONSKOWSKA Iwona - 1970 - K-1 -  LKB BRACI PETK Lębork- 0:49:04
89. 67 MARKOWSKI Andrzej - 1953 -  MN-1TKKF PRZYLESIE Koszalin - 0:49:10
90. 86 BERENT Robert - 1966 -  M-40 - KB TUPOT Ustka -  0:49:11
91. 84 JUREK Daniel  - 1985  - M-20 Rzechcino  -  0:49:13
92. 45 ŁOPIŃSKI Aleksy   - 1948 -  M-60 MARATOŃCZYK Okonek - 0:49:25
93. 71 SYPIŃSKI Wojciech  - 1959 -  M-50 Ustka  -   0:50:24
94. 104 RACHWAŁ ADAM -  1972  - M-30 - UKS HERMES Łubno -  0:50:48
95.   6 OSTRÓWKA Waldemar - 1967 -  MN-1 - LKB BRACI PETK Lębork - 0:50:56
96. 123 LUTZ Damian   - 1986 -  M-20 - Mikorowo  - 0:52:07
97. 27 GLESKE Witold    -  1964 -  M-40 LTS Lębork  -   0:52:10
98. 14 WOŁOSZYN Jerzy - 1963  - M-40 Człuchów - 0:52:11
99. 112 PETK Zygmunt    -  1942 -  M-60 - LKB BRACI PETK Lębork - 0:53:01
100. 63 MUSZYŃSKI Jacek - 1952 -  M-50 - FLAIR POLAND Słupsk - 0:53:03
101. 127 MUERAU-NOWICKA Hanna - 1964 -   K-1   Bytów -  0:53:05
102. 53 MOTYL Wojciech    -   1965  - M-40 - Lębork                        0:53:08
103.  9 MILER Zbigniew  - 1954 -  M-50 - LKB BRACI PETK Lębork - 0:53:10
104. 94 FELCZAK Fabian  - 1949 -  M-60 Słupsk -   0:54:06
105. 59 KOWAL Teodor  -  1950  - M-50 - GTS Czarna Dąbrówka - 0:54:08
106. 113 GOŁĘBIEWSKA Żaneta   - 1983  -  K-1 -  0:54:23
107. 128 GARSTECKI Grzegorz  - 1990 -  M-16 Kleszczyniec -  0:54:40
108. 56 MUSIAŁ Eugeniusz   - 1946 -  M-60 Gdynia  -  0:54:46
109. 54 JEŻEWSKI Paweł  -  1992   M-16 Tuchlino  -  0:54:50
110. 119 KONKEL Joanna - 1966 -  M-40 - KS Olszewski i Synowie Sławno - 0:54:51
111. 111 BIELIŃSKI Jarosław  - 1987  - M-20 JCP Karwno -  0:55:01
112. 32 BARSZCZ Anna  - 1992 - K-1 - Czarna Dąbrówka -  0:55:46
113. 110 FELCZAK Marcin  - 1976 -  M-30 GDYNIA   -  0:57:00
114. 126  PĘZLIŃSKI Grzegorz  -  1976 -  M-30 Bytów -  0:57:38
115. 75 NIWIŃSKI Stanisław - 1934 - M-70+Pom. - Klub Weteranów LA Sopot - 0:57:46
116. 65 BUŁCZYŃSKI Kazimierz - 1930 - M-70+ -TKKF PRZYLESIE Koszalin - 0:58:50
117. 25 MAJCHRZAK Artur - 1973  - M-30 KS Damnica -   0:59:09
118.  2 BANDURSKI Jacek - 1935 - M-70+Pom. Klub Weteranów LA Sopot -  0:59:18
119. 76 STEFAŃSKI Marek -  1955  - M-50 Słupsk  - 1:00:29
120. 74 REKWIROWICZ Jarosław - 1959 -  M-50 Słupsk  -   1:02:04
121. 51 KLASA Marian  - 1955  - M-50 KB GOCH Bytów -  1:02:05
122. 85 WACHHOLZ Beata - 1970 -   K-1   KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 1:03:38
123. 120 ŁOZIŃSKI Paweł  - 1960 -  M-40 KB OLSZEWSKI I SYNOWIE Sławno - 1:03:39
124. 129 GLISZCZYŃSKI Marek - 1958 -  M-50 Bytów -   1:05:09
125. 88 KABACIŃSKI Bronisław - 1947 -  M-60 KB - TUPOT Ustka -  1:09:59

 

 

Biegi szkolne:


KL. I-II - ur. w 2000-01 r.
1. Renata Strupińska - SP Garczegorze
2. Malwina Brzozowska - SP Ugoszcz
3. Klaudia Jędraszak - SP Borzytuchom.
1. Maciej Cuppa - SP 5 Bytów
2. Damian Czarnowski- SP Czarna Dąbrówka
3. Kamil Grot - SP Tuchlino

KL. III-IV - ur. w 1998-99 r.
1. Natalia Prondzińska - SP Kołczygłowy
2. Natalia Bulczak - SP Tuchlino
3. Sylwia Wolska -SP Linia.

1. Leszek Ginter - SP Brzeżno Szlacheckie
2. Dawid Kiełpiński - SP Borzytuchom
3. Łukasz Przepiórka - SP 5 Lębork.

KL. V-VI - ur. w 1996-97 r.
1. Małgorzata Adamczyk - SP Kołczygłowy
2. Marlena Kreft - SP Studzienice
3. Kamila Oleszkiewicz- SP 2 Bytów
1. Patryk Nurkowski - SP 5 Słupsk
2. Dominik Serafinowski - SP Borzytuchom
3. Jakub Gliwa - SP 2 Bytów

Gimnazja - ur. 1993 - 95
1. Julia Serafinowska - G Borzytuchom
2. Monika Gwożdziańska - G 1 Lębork
3. Kamila Trzebiatowska - G 1 Bytów

1. Karol Brzeski - G 1 Bytów
2. Krzysztof Zblewski - G Borzytuchom
3. Damian Gałkowski - G Sławno

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce