Ogólno-szkolne

13 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Gdańsku odbyła się IX Wojewódzka Olimpiada Lekkoatletyczna "Dysk Pomorski". Wśród reprezentantów naszego powiatu znalazło się trzech uczniów zespołu szkół w Rokitach: Mikołaj Szczerba, Kamil Szturo I Nikodem Labuda.

W czwartek, 18 maja na obiektach sportowych przy Zespole Szkół w Studzienicach odbyły się finały powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Do konkurencji tej dyscypliny należą:  skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60m i 1000m, które musi zaliczyć każdy startujący zawodnik.

W dniach 24-25 września w Słubicach nad Odrą odbyły się Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce zawodników do lat 16. Wśród czterech zawodników naszego powiatu, którzy uzyskali minima kwalifikacyjne  pozwalające na udział w tej  imprezie, znalazła się uczennica  ZS w Rokitach Dominika Szczerba.

Program "Kumulacja Aktywności" organizowany przez Fundację LOTTO Milion Marzeń skierowany jest do byłych zawodników różnych sportów, mających sukcesy sportowe co najmniej na poziomie mistrzostw krajowych, którzy deklarują wolę podjęcia się, zaplanowania, zorganizowania i realizacji autorskich scenariuszy zajęć sportowych dla młodzieży gimnazjalnej.

Na stadionie w Chojnicach 24 maja odbyła się XVII Gimnazjada Województwa Pomorskiego. Awans do finału wojewódzkiego uczennica ZS w Rokitach wywalczyła zwyciężając w rywalizacji powiatowej.

Mistrzostwa w unihokeju

on 21/10/2015 - 00:00

W środę 21 października rozegrano Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka szkół podstawowych i gimnazjalnych w unihokeju. Rywalizowano w kategorii dziewcząt i chłopców. Mecze trwały 2x6 min. Mistrzostwa rozegrano w sali sportowej Zespołu Szkół Nożyno.

«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»
Strona 1 z 6

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce