8 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Neptun z Rokit we współpracy z Urzędem Gminy w Czarnej Dąbrówce, Gminnym Centrum Kultury i Biblioteką w Czarnej Dąbrówce, Szkołą Podstawową w Rokitach, firmą DRUTEX.

Zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej, które odbędą się 8 grudnia 2018 roku o godzinie 14.00 w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rokitach.

Rekreacyjna Siatkówka

on 28/07/2018 - 00:00

W sobotę 28 lipca na boisku osiedlowym  w Czarnej Dąbrówce rozegrany został  I Rekreacyjny Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora GCKiB Cz. Dąbrówka. Udział w zawodach wzięło 6 drużyn z terenu gminy.

W sobotę 28. lipca 2018r.  na boisku przy osiedlu mieszkaniowym przy ul. Ogrodowej/ Słupskiej w Czarnej Dąbrówce odbędzie się "Rekreacyjny turniej piłki siatkowej".

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ogłasza zapisy drużyn do udziału w REKREACYJNYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN 4-OSOBOWYCH (+2 rezerwowych).

01.04.2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkół  w Rokitach rozegrano Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Seniorów. Udział w zawodach wzięły 4 zespoły z terenu gminy w tym jeden zespół dziewcząt.

«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»
Strona 1 z 4

Copyright 2018 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce