Mini Volley CUP - FINAŁ

on 27/04/2019 - 00:00

W sobotę 27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie rozegrany został finał turnieju piłki siatkowej MINI VOLLEY CUP z udziałem 8 najlepszych drużyn w 3 kategoriach wyłonionych w 4 turniejach eliminacyjnych.

12 marca w sali sportowej Szkoły Podstawowej Czarna Dąbrówka rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrana w ramach „Spartakiady Młodzieży Szkolnej”.

2 lutego w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Kobiet.

Zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się 2 lutego 2019 roku o godzinie 14.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rokitach.

8 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rokitach rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Neptun z Rokit we współpracy z Urzędem Gminy w Czarnej Dąbrówce, Gminnym Centrum Kultury i Biblioteką w Czarnej Dąbrówce, Szkołą Podstawową w Rokitach, firmą DRUTEX.

Zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej, które odbędą się 8 grudnia 2018 roku o godzinie 14.00 w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rokitach.

«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»
Strona 1 z 5

Copyright 2018 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce