01.04.2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkół  w Rokitach rozegrano Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Seniorów. Udział w zawodach wzięły 4 zespoły z terenu gminy w tym jeden zespół dziewcząt.

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ogłasza zapisy drużyn na Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej.

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ogłasza zapisy drużyn na Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn.

3 czerwca w środę na piaszczystych boiskach przy jeziorze Jeleń w okolicach Bytowa odbyły się półfinały wojewódzkie w siatkowej piłce plażowej. Uczestniczyły w nim zwyciężczynie finałów powiatowych z ZS - szkoła podstawowa w Rokitach, Paulina Lis i Dominika Szczerba.

Mamba Rokity Mistrzem Gminy

on 22/03/2015 - 00:00

W niedzielę 22.03.2015 r. W sali sportowej Zespołu Szkół w Czarnej Dąbrówce rozegrane zostały mistrzostwa gminy w siatkówce. Do udziału w turnieju zgłosiło się 7 drużyn. Zespoły w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy:

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka zaprasza na Mistrzostwa Gminy w piłce Siatkowej Seniorów, które odbędzie się 22 marca 2015 o godzinie 11.00 w sali sportowej  Zespołu Szkół w Czarnej Dąbrówce.

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»
Strona 1 z 3

Copyright 2018 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce