Mistrzostwa Gminy w Unihokeju

Dzisiaj w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nożyno rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka Szkół Podstawowych w unihokeju. Do rywalizacji przystąpiły dziewczęta i chłopcy ze szkół w Rokitach, Jasieniu, Czarnej Dąbrówki i Nożyna.

Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach, grupa młodsza  rywalizowała w ramach „Igrzyska Dzieci”. Grupa starsza toczyła rywalizację w ramach „Szkolnej Spartakiady Młodzieży”. Grano systemem każdy z każdym. Licznie zebrane grono kibiców obserwowało zacięte i stojące na dobrym poziomie mecze.

Tytuły mistrzowskie zdobyli :

  • dziewczęta młodsze – Szkoła Podstawowa Nożyno
  • chłopcy młodsi – Szkoła Podstawowa Czarna Dąbrówka
  • dziewczęta starsze – Szkoła Podstawowa Rokity
  • chłopcy starsi – Szkoła Podstawowa Czarna Dąbrówka.

Mistrzowskie drużyny w nagrodę odebrały z rąk obecnych na zawodach  Wójta Gminy Jana Klasy i dyrektora szkoły w Nożynie Sebastiana Gąsiorka pamiątkowe puchary i dyplomy. Zwycięzcy będą reprezentować gminę w półfinałach powiatowych.

Wyniki grupy młodszej – dziewczęta :

SP Cz. Dąbrówka     -   SP Nożyno          3:3

SP  Jasień                -   SP Rokity           0:5

SP Nożyno               -   SP Rokity           1:0

SP Cz. Dąbrówka    -    SP Jasień            1:2

SP  Nożyno             -    SP Jasień            7:1

SP Cz. Dąbrówka     -    SP Rokity            0:3


Tabela końcowa :

1. Szkoła Podstawowa Nożyno              5  pkt.

2. Szkoła Podstawowa Rokity                4  pkt.

3. Szkoła Podstawowa Jasień                 2  pkt.

4. Szkoła Podstawowa Cz. Dąbrówka      1  pkt.

Skład Nożyna :  Zuzanna Grzonka, Dominika Krzewińska, Oliwia Dawidowska, Julia Gruchała, Paulina Lewandowska, Zuzanna Zabrocka, Kinga Zielonka – opiekun Paweł Woźniak.


Wyniki grupy młodszej – chłopcy :

SP Cz. Dąbrówka   -   SP Nożyno            2:0

SP Cz. Dąbrówka   -   SP Rokity              2:1

SP Cz. Dąbrówka   -   SP Jasień              3:2

SP Rokity              -   SP Nożyno            5:0

SP Jasień               -   SP Rokity             3:2

SP Nożyno             -   SP Jasień             1:2


Tabela końcowa :

1. Szkoła Podstawowa Czarna Dąbrówka     6 pkt.

2. Szkoła Podstawowa Jasień                      4 pkt.

3. Szkoła Podstawowa Rokity                      2 pkt.

4. Szkoła Podstawowa Nożyno                    0 pkt.

Skład Czarnej Dąbrówki : Jakub Walczyk, Bartłomiej Galus, Gracjan Galus, Tomasz Dróżdż, Marcin Klassa, Gracjan Maciaszek, Filip Gellert, Dominik Wenta – opiekun Zbigniew Cierzan.


Wyniki grupy starszej – dziewczęta :

SP Rokity          -         SP Cz. Dąbrówka     3:0

SP Rokity          -         SP Nożyno              5:0

SP Nożyno        -         SP Cz. Dąbrówka     1:3


Końcowa tabela :

1. Szkoła Podstawowa Rokity                    4 pkt.

2. Szkoła Podstawowa Cz. Dąbrówka         2 pkt.

3. Szkoła Podstawowa Nożyno                  0 pkt.

Skład Rokit : Iwona Labuda, Julita Bielawa, Weronika Brzeska, Weronika Brzeska, Sandra Chłopicka, Sandra Malek, Dominika Elwart Martyna Lepińska, Jolanta Stricker  - opiekun Piotr Szczerba.


Wyniki grupy starszej – chłopcy:

SP Cz. Dąbrówka       :       SP Rokity        3:0

SP Cz. Dąbrówka       :       SP Nożyno       2:1

SP Rokity                 :       SP Nożyno        1:2


Końcowa tabela :

1. Szkoła Podstawowa Cz. Dąbrówka      4  pkt.

2. Szkoła Podstawowa Nożyno                2  pkt.

3. Szkoła Podstawowa Rokity                  0  pkt.

Skład Cz. Dąbrówki :  Jan Kwiecień, Dominik Butowski, Jakub Wenta, Dominik Brac, Filip Kulik  -  opiekun Zbigniew Cierzan.


Opr. T. Gralak

Copyright 2018 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce