Pozostałe

W Szkole Podstawowej Czarna Dąbrówka rozegrane zostały mistrzostwa gminy w unihokeju szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Zajęcia Lekkoatletyczne

on 17/10/2017 - 18:06

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce oraz Uczniowski Klub Sportowy „NEPTUN" Rokity zapraszają na Zajęcia Lekkoatletyczne, dzieci od klasy 4 szkoły podstawowej i młodzież z terenu gminy Czarna Dąbrówka.

22 - 23 września w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski zawodników do lat 16 w lekkoatletyce. Przedstawicielami naszej gminy byli uczniowie III kl. gim. Szkoły Podstawowej im. Gryfa Pomorskiego w Rokitach - Dominika i Mikołaj Szczerba.

22 maja na stadionie lekkoatletycznym w Słupsku odbyła się Wojewódzka Gimnazjada Lekkoatletyczna. Wystartowało w niej dwoje reprezentantów naszej gminy, uczniowie ZS w Rokitach, rodzeństwo Dominika i Mikołaj Szczerba.

14 maja 2017 do Potęgowa przyjedzie kilkuset zawodników oraz pasjonatów, którzy wezmą udział w Pucharze Polski Nordic Walking. Będzie to jedna z siedmiu imprez tej rangi, które organizuje Polska Federacja Nordic Walking. Każdy uczestnik będzie miał szansę wygrać samochód Suzuki Swift, ufundowany przez Santander Consumer Bank.

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ogłasza zapisy na Indywidualne Mistrzostwa Gminy Czarna Dąbrówka w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn.

«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»
Strona 1 z 5

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce