Piłka Ręczna

11 grudnia w sali sportowej Szkoły Podstawowej Czarna Dąbrówka rozegrano mistrzostwa gminy w piłce ręcznej. O tytuł Mistrza Gminy rywalizowały dziewczęta i chłopcy klas gimnazjalnych. Grano systemem każdy z każdym a mecze dziewcząt trwały 2 x 15 min. Chłopcy grali 2 x 20 min.

W zeszłym tygodniu w sali sportowej Zespołu Szkół w Czarnej Dąbrówce rozegrano Mistrzostwa Gminy szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

20 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkół w Czarnej Dąbrówce rozegrano Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej szkół podstawowych i gimnazjalnych. Rywalizowano w kategoriach dziewcząt i chłopców.

W czwartek 13.02.2014 r. w Sali sportowej Zespołu Szkól Czarna Dąbrówka odbyły się Mistrzostwa gminy szkół podstawowych w Mini-Pilce Ręcznej dziewcząt i chłopców. Mistrzostwa rozegrane zostały w ramach wojewódzkiej olimpiady szkol podstawowych.

01.03.2013 r. w sali sportowej  Zespołu Szkół Czarna Dąbrówka rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy szkól gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Najlepsze zespoły z poszczególnych kategorii będą reprezentowały gminę w półfinałach powiatowych.

W poniedziałek 04.02.2013 r  w Sali sportowej Zespołu Szkół Czarna Dąbrówka rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej. O tytuł Mistrza Gminy rywalizował drużyny dziewcząt i chłopców szkół podstawowych naszej gminy. Najlepsze drużyny w mistrzostwach będą reprezentowały gminę w półfinałach powiatowych. Zawody rozgrywane zostały w ramach  Wojewódzkich Igrzysk Szkół Podstawowych.

Copyright 2018 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce