Pierwszy sparing GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka

W sobotę 10 lutego o godzinie 16.00 na sztucznym boisku w Bytowie seniorzy GTS GR Bieliński Cz. Dąbrówka rozegrali swój pierwszy sparing.  Przeciwnikiem była drużyna Kaszubia Studzienice  występująca rozgrywkach klasy okręgowej.

Jak na pierwszy kontakt po wyjściu z sali podopieczni trenera Tadeusza Gralaka wypadli całkiem przyzwoicie. Do przerwy GTS prowadził 1:0 po golu zdobytym przez Damiana Sobisza. W drugiej połowie w końcówce meczu zabrakło trochę sił i szczęścia co wykorzystali doświadczeni przeciwnicy i zdobywając dwie bramki wygrali 2:1.

GTS wystąpił w składzie : Bartosz Trawicki (zawodnik testowany)-  Bartosz Ostrowski, Oskar Cierzan, Adam Osowski, Waldemar Kulik, Damian Sobisz, Jakub Gralak, Dawid Wdowczyk, Patryk Wolski, Mateusz Ostrowski, Przemysław Toporek, Artur Toporek.

Kolejny sparing GTS GR Bieliński rozegra 18 lutego o godzinie 15.00 z Zawiszą Borzytuchom. Mecz odbędzie się na boisku sztucznym w Bytowie.