Piłka Nożna

W dniu wczorajszym na zaproszenie Zarządu GTS Czarna Dąbrówka przy współpracy z GCKiB do Czarnej Dąbrówki zawitała Mobilna Akademia Młodych Orłów. Jest to nowa inicjatywa Polskiego Związku Piłki Nożnej polegająca na prowadzeniu Bezpłatnych Szkoleń dla trenerów, instruktorów,nauczycieli, animatorów i wszystkich zainteresowanych piłką nożna.

Najmłodsi piłkarze GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka (rocznik2010) w sobotę 2 lutego wybrali się do Studzienic. Powodem wyjazdu było zaproszenie klubu Kaszubia Studzienice do udziału w halowym turnieju piłki nożnej juniorów rocznika 2010 i młodsi.

W niedzielę 27 stycznia rozegrany został Towarzyski Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Czarna Dąbrówka. Wzięły w nim udział cztery zespoły z terenu gminy.

20 stycznia drużyna juniora D2 GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka  udała się do Tuchomie. Na zaproszenie klubu sportowego Prometeusz Tuchomie wzięła udział w towarzyskim turnieju piłki nożnej rocznika 2007/08.

Program KLUB 2018

on 24/11/2018 - 00:00

Gminne Towarzystwo Sportowe Czarna Dąbrówka zakończyło realizację programu KLUB 2018 ze środków Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Do czterech zwycięstw powiększyła się seria GTS GR Bieliński! Mecz z Parchowem był niestety jednym z najgorszych w wykonaniu żółto - niebieskich w tej rundzie.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 14

Copyright 2018 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce