Debiut młodych piłkarzy GTS

W niedzielę 11 lutego młodzi piłkarze GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka rocznik 2009 i młodsi wzięli udział w turnieju halowym Przodkowo CUP.

Było to debiutancki występ podopiecznych Jakuba Gralaka w tak dużym i silnie obsadzonym turnieju. Duża hala sportowa spora widownia powodowały, że trema i co za tym idzie spory stres, szczególnie w pierwszych meczach paraliżowały małych piłkarzy z Czarnej Dąbrówki. Organizatorzy przydzielili drużynę GTS do grupy B gdzie zmierzyli się z zespołami : Escola Futbol ( szkółka piłkarska funkcjonująca przy współpracy z Legią Warszawa i wsparciu Barcelony), GTS Pruszcz Gdański ( szkółka piłkarska funkcjonująca przy wsparciu Lechii Gdańsk),i GKS II Przodkowo.

Mimo tak silnej grupy drużyna GTS spisała się znakomicie w rozgrywkach grupowych. Doznali porażki 1:0 z Escolą tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Zremisowali 1:1(bramka Przemka Witki) z GTS Pruszcz Gdański i wygrali 1: 0 z GKS II Przodkowo. Do wyjścia z grupy i gry w półfinałach zabrakło jednej bramki. Trzecie miejsce w grupie spowodowało grę o miejsca 5-8 w turnieju. Piłkarze z Czarnej Dąbrówki w tej fazie turnieju ulegli GKS I Przodkowo a w meczu o miejsce 7 pokonali drużynę GKS II Przodkowo 3: 0 po bramkach : Adama Zganiacza, Maćka Gruchały i Nikodema Malka.

Poszczególne mecze trwały 12 minut bez przerwy i grano na bramki 2 x 5, piłką normalną nr 4.

Drużyna GTS GR Bieliński wystąpiła w składzie : Robert Dróżdż i Marcin Chomacki  (bramkarze)- Nikodem Malek, Adam Zganiacz, Filip Gellert, Przemek Witka, Maciej Gruchała, Mateusz Mallek, Gracjan Maciaszek, Damian Liszewski – trener Jakub Gralak.