IV Duathlon na Wydmach & III Maraton MTB Łeba

Sezon 2016 MTB rozpoczęty tradycyjnie już w Łebie. W niedziele 13 marca 2016 roku odbył się to Duathlon na Wydmach & Maraton MTB Łeba rozgrywany na dwóch dystansach.

Trasa zawodów biegła w pięknej nadmorskiej scenerii. Wyjątkowa impreza, która pojawia się w Łebie już po raz czwarty przyciągnęła coraz więcej uczestników. Ponad 400 osób stanęło na starcie Duathlonu i MTB.

Duathlon: rower 22,5km, bieg 11.0km

Maraton MTB: MINI 22,5km, MEGA 45.0km

Wysoki poziom rywalizacji, liczne nagrody, perfekcyjna organizacja, pyszny obiad regeneracyjny to w kilku słowach wyjątkowa impreza.

Zwycięzcą  III Maratonu na dystansie Mega został Krzysztof Krzywy z Gdańska a wśród pań Marta Kamińska też z Gdańska.

Gminę Czarna Dąbrówka reprezentował nasz długoletni zawodnik i entuzjasta sportów rowerowych Józef Natkaniec z Czarnej Dąbrówki który z czasem 2:05:52 zajął 72 pozycję w kategorii OPEN i wysoką 9 pozycję w kategorii 50+.