Trzecie biegi przełajowe XXIII edycji Grand Prix za nami

W sobotę 30 listopada na terenach leśnych przy obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się trzecie biegi przełajowe. Biegi rozegrane zostały w ramach XXIII edycja przełajowego Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/2020.

Na starcie stanęło łącznie 125 biegaczek i biegaczy. Pogoda sprzyjała co spowodowało, że zmagania biegaczy obserwowało liczne grono kibiców. Byli oni świadkami bardzo zaciętych pojedynków szczególnie w najmłodszych kategoriach wiekowych. Uczestnicy zawodów korzystali z gorącej herbaty a dodatkowo dzięki inicjatywie rady rodziców szkoły w Czarnej Dąbrówce mogli posmakować pysznego ciasta. Kolejne biegi w ramach tego cyklu odbędą się w pierwszym kwartale 2020 roku. O szczegółach organizatorzy poinformują z odpowiednim wyprzedzeniem. 

W poszczególnych kategoriach najlepsi byli :

I.  Rocznik  2014 i młodsi  – Dziewczęta  ,  dystans   100 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dominika Goliszek

SP Jasień

-

2

Olga Chomacka

SP Nożyno

-

3

Maria Kilewska

SP Jasień

-

4

Iga Podolska

SP Nożyno

-

5

Emilia Soroka

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Dominika Miszk

SP Cz. Dąbrówka

-


II.  Rocznik   2014 i młodsi   -   Chłopcy, dystans  100 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Maciej Klajna

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Wojciech Marcinkowski

SP Nożyno

-

3

Jakub Zielonka

SP Nożyno

-

4

Piotr Grota

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Jan Stenka

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Nikodem Starostecki

SP Cz. Dąbrówka

-


III.   Rocznik   2013 -   Dziewczęta , dystans   300  m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Emilia Lepińska

SP Rokity

-

2

Nikola Stenka

SP Rokity

-

3

Hanna Piwka

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Milena Stenka

SP Rokity

-

5

Amelia Miszk

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Emilia Płotka

SP Cz. Dąbrówka

-


IV.   Rocznik   2013  -  Chłopcy, dystans  300 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Kacper Klejna

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Maciej Krefta

SP Rokity

-

3

Jakub Jastrzębski

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Gracjan Malek

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Gabriel Jereczek

SP Rokity

-


V.   Rocznik   2012   -   Dziewczęta, dystans  400 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa  Klubu

1

Zofia Rębińska

SP Nr 5  Piastów

-

2

Martyna Szyca

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Anna Stencel

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Aleksandra Żwirek

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Magdalena Szewczak

SP  Jasień

-

6

Kaja Podolska

SP  Nożyno

-


VI.  Rocznik   2012  -   Chłopcy, dystans  400 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Szymon Krefta

SP Rokity

-

2

Ksawery Chyrek

SP  Nożyno

-

3

Tymoteusz Stricker

SP Rokity

-

4

Marcel Farat

SP Rokity

-

5

Antoni Stenka

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Antoni Klejna

SP  Cz. Dąbrówka

-


VII.   Rocznik   2011  -   Dziewczęta, dystans  500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Helena Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Patrycja Miszk

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Agata Kuś

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Marta Zielonka

SP  Nożyno

-

5

Zofia Kuś

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Hanna Jereczek

SP  Rokity

-


VIII.   Rocznik   2011   -   Chłopcy, dystans   500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Adam Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Damian Zander

SP Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

3

Błażej Choszcz

SP Rokity

-

4

Kamil Wdowczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka


IX.   Rocznik   2010   -   Dziewczęta, dystans   500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Marta Szczypior

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Aleksandra Głodowska

SP Jasień

-

3

Aleksandra Majewska

SP Nozyno

-

4

Kamila  Złoch

SP Nożyno

-

5

Nikola Bojanowska

SP Rokity

-

6

Paulina Lublewska

SP Jasień

-


X.   Rocznik   2010   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Marcin Chomacki

SP Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

2

Paweł Lis

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Bartłomiej Choszcz

SP Rokity

-

4

Jakub Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

5

Tomasz Kraska

SP Rokity

-

6

Adam Mallek

SP  Nr. 5  Bytów

-


X.   Rocznik  2009  -   Dziewczęta , dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Laura Jóskowska

SP Rokity

-

2

Alicja Kossak

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Dominika Krzewińska

SP Nożyno

-

4

Paulina Goliszek

SP Jasień

-

5

Maja Zelewska

SP Jasień

-

6

Lena Smentoch

SP Rokity

-


XI.   Rocznik  2009  -  Chłopcy, dystans   1000 m.

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Paweł Labuda

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Filip Gellert

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Adam Zganiacz

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Dominik Opar

SP Rokity

-

5

Paweł Gruchała

SP Rokity

-

6

Dominik Jereczek

SP Rokity

-


XII.   Rocznik  2008  -   Dziewczęta, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dorota Lis

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Magdalena Mielewczyk

SP Rokity

-

3

Martyna Kosińska

SP Jasień

-

4

Nikola Głąb

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Magdalena Witak

SP Jasień

-


XIII.  Rocznik  2008  -  Chłopcy, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Kryspin Garski

SP 2 Bytów

-

2

Dawid Stenka

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

3

Aleksander Woźniak

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka


XIV.  Rocznik   2007  -  Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Marcelina Wenta

SP Rokity

-

2

Agata Haponiuk

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Agnieszka Czuba

SP Jasień

-

4

Kalina Cheba

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Agata Kulaszewicz

SP Jasień

-


XV.   Rocznik  2007  -  Chłopcy, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Bartłomiej Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Tomasz Dróżdż

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Gracjan Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Krzysztof Mielewczyk

SP Rokity

-

5

Marcin Klassa

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Jakub Walczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka


XVI.   Rocznik  2006   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Roksana Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Martyna Malek

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Zofia Kosińska

SP Jasień

-

4

Wiktoria Syldatk

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Julia Klassa

SP Cz. Dąbrówka

-

 

XVII.   Rocznik 2006   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa  Klubu

1

Dominik Klajna

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Dawid Rogalski

SP Nożyno

-

3

Karol Kłopotek

SP Rokity

-


XVIII.   Rocznik   2005   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Monika Stenka

ZSEU Bytów

Talex Borzytuchom

2

Weronika Anna Brzeska

SP Rokity

-

3

Martyna Lepińska

SP Rokity

-

4

Dagmara Hebel

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Kamila Kamińska

SP Jasień

-


XIX.   Rocznik   2005   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Oskar Złoch

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Dominik Brac

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Oskar Złoch

-

-


XX.   Bieg Główny   -   Kobiety  -  dystans 6000  m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Nazwa Klubu

1

Julia Lademann

Kleszczyniec

-


XXI.    Bieg Główny   -   Mężczyźni   -   dystans   6000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Nazwa Klubu

1

Mateusz Grochowski

Bytów

KB Świat Płytek

Opr.  Tadeusz Gralak

Copyright 2019 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce