II Biegi XXIII Edycji Przełajowego Grand Prix

W sobotę 16 listopada na terenach leśnych przy kompleksie sportowym w Czarnej Dąbrówce  rozegrane zostały drugie biegi przełajowe. Zawody biegowe rozgrywane są w ramach XXIII Edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/19.

Dopisała pogoda i na starcie zameldowało się 169 zawodników. Rywalizowali oni w 22 kategoriach wiekowych na dystansach od 100 m do 6000 m. w biegu głównym. Liczne grono kibiców obserwowało ciekawe i wyrównane  pojedynki biegowe. Ponadto dzięki inicjatywie Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Czarnej Dąbrówce mogli oni skorzystać z pysznego ciasta i ciepłej herbatki za co organizatorzy składają Serdeczne Podziękowania. W poszczególnych kategoriach najlepsi byli

I.  Rocznik  2014 i młodsi  – Dziewczęta  ,  dystans   100 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dominika Goliszek

SP Jasień

-

2

Nadia Strojk

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Patrycja Driwa

SP Rokity

-

4

Jolanta Cichosz

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Maria Kilewska

SP Jasień

-

6

Emilia Soroka

SP Cz. Dąbrówka

-


II.  Rocznik   2014 i młodsi   -   Chłopcy, dystans  100 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Maciej Klajna

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Jakub Zielonka

SP Nożyno

-

3

Wojciech Marcinkowski

SP Nożyno

-

4

Alan Lis

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Piotr Grota

SP  Cz. Dąbrówka

-

6

Jan Stenka

SP Cz. Dąbrówka

-

III.   Rocznik   2013 -   Dziewczęta , dystans   300  m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Emilia Lepińska

SP Rokity

-

2

Milena Stenka

SP Rokity

-

3

Nikola Stenka

SP Jasień

-

4

Amelia Miszk

SP Cz. Dąbrówka

-









IV.   Rocznik   2013  -  Chłopcy, dystans  300 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Kacper Klejna

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Maciej Krefta

SP  Rokity

-

3

Jakub Jastrzębski

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Gabriel Jereczek

SP Rokity

-

5

Bartłomiej Lis

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Arkadiusz Łabacki

SP Cz. Dąbrówka

-

V.   Rocznik   2012   -   Dziewczęta, dystans  400 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa  Klubu

1

Martyna Szyca

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Anna Stencel

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Aleksandra Żwirek

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Wiktoria Zielonka

SP Cz. Nożyno

-

5

Martyna Butowska

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Magdalena Szewczak

SP Jasień

-

VI.  Rocznik   2012  -   Chłopcy, dystans  400 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Szymon Krefta

SP Rokity

-

2

Ksawery Chyrek

SP  Nożyno

-

3

Antoni Stenka

SP  Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Marcel Farat

SP Rokity

-

5

Wojciech Elwart

SP  Nożyno

-

6

Wojciech Opar

SP  Rokity

-

VII.   Rocznik   2011  -   Dziewczęta, dystans  500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Helena Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Patrycja Miszk

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Marta Zielonka

SP Nożyno

-

4

Aleksandra Klejna

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Agata Kuś

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Zofia Kuś

SP Cz. Dąbrówka

-

VIII.   Rocznik   2011   -   Chłopcy, dystans   500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Robert Chirk

SP  1 Bytów

LIGA TEAM

2

Adam Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Damian Zander

SP  Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

4

Maksymilian Cyman

SP Rokity

-

5

Fabian Farat

SP  Rokity

-

6

Błażej Cichosz

SP Rokity

-

IX.   Rocznik   2010   -   Dziewczęta, dystans   500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Marta Szczypior

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Aleksandra Głodowska

SP Jasień

-

3

Karolina Cierzan

SP Jasień

-

4

Paulina Lublewska

SP  Jasień

-

5

Natalia Woźniak

SP Rokity

-

6

Martyna Klejna

SP Cz. Dąbrówka

-

X.   Rocznik   2010   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Marcin Chomacki

SP  Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

2

Bartłomiej Choszcz

SP  Rokity

-

3

Paweł Lis

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Tomasz Kraska

SP  Rokity

-

5

Jakub Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Nikodem Klajna

SP Cz. Dąbrówka

-

X.   Rocznik  2009  -   Dziewczęta , dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Laura Jóskowska

SP Nożyno

-

2

Alicja Kossak

SP  Cz. Dąbrówka

-

3

Dominika Krzewińska

SP  Nożyno

-

4

Paulina Goliszek

SP Jasień

-

5

Maja Zelewska

SP Jasień

-

6

Roksana Malek

SP  Cz. Dąbrówka

-

XI.   Rocznik  2009  -  Chłopcy, dystans   1000 m.

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Paweł Labuda

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Filip Gellert

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Maciej Gruchała

SP  Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

4

Mateusz Mallek

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

5

Adam Zganiacz

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Dominik Opar

SP Rokity

-

XII.   Rocznik  2008  -   Dziewczęta, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Zuzanna Malek

SP  Rokity

-

2

Dorota Lis

SP  Cz. Dąbrówka

-

3

Magdalena Mielewczyk

SP Rokity

-

4

Weronika Driwa

SP Rokity

-

5

Nikola Głąb

SP  Cz. Dąbrówka

-

6

Kinga Zielonka

SP  Nożyno

-

XIII.  Rocznik  2008  -  Chłopcy, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dersu Korycik

SP  Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

2

Dawid Stenka

SP  Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

3

Dominik Wenta

SP  Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Jakub Ciepiela

SP  Jasień

GTS Cz. Dąbrówka









XIV.  Rocznik   2007  -  Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Agnieszka Korycik

SP  Jasień

-

2

Marcelina Wenta

SP  Rokity

-

3

Agnieszka Czuba

SP Jasień

-

4

Agata Haponiuk

SP  Cz. Dąbrówka

-

5

Kalina Cheba

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Julia Gorzelak

SP  Nożyno

-

XV.   Rocznik  2007  -  Chłopcy, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Bartłomiej Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Tomasz Dróżdż

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Gracjan Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Krzysztof Mielewczyk

SP Rokity

-

5

Marcin Klassa

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Jakub Walczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

XVI.   Rocznik  2006   -   Dziewczęta dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Roksana Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Agata Butowska

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Zofia Kosińska

SP Jasień

-

4

Julia Klassa

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Wiktoria Syldatk

SP Cz. Dąbrówka

-





XVII.   Rocznik 2006   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa  Klubu

1

Dominik Klajna

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Tomasz Gruchała

SP  Rokity

-

3

Wiktor Buczyński

SP  Nożyno

-

4

Dawid Rogalski

SP  Nożyno

-

5

Dominik Kwiecień

SP Jasień

-

6

Karol Kłopotek

SP Rokity

-

XVIII.   Rocznik   2005   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Monika Stenka

ZSEU Bytów

Talex Borzytuchom

2

Weronika Anna Brzeska

SP  Rokity

-

3

Martyna Lepińska

SP Rokity

-

4

Hanna Krause

SP Cz. Dąbrówka

-









XIX.   Rocznik   2005   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Jakub Wenta

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Maciej Szymlek

SP Nożyno

-

3

Oskar Złoch

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Dominik Brac

SP Cz. Dąbrówka

-









XX.   Bieg Główny   -   Kobiety  -  dystans 6000  m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Nazwa Klubu

1

Julia Lademann

Kleszczyniec

-

2

Jolanta Szczerba

Rokity

-

3

Dorota Finster Dziadek

Rokity

-













XXI.    Bieg Główny   -   Mężczyźni   -   dystans   6000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Nazwa Klubu

1

Emilian Czrnowski

Kozin

WKS Nożyno

2

Mateusz Grochowski

Bytów

KB Świat Płytek

3

Jan Klasa

Nożyno

-













Opr.  Tadeusz Gralak

Copyright 2019 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce