XXIII Edycja Biegowego Grand Prix Rozpoczęta

W piątek 25 października na terenach leśnych przy obiekcie sportowym w Czarnej Dąbrówce odbyły się pierwsze biegi przełajowe. Tym samym rozpoczęła się XXIII edycja przełajowego Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2019/2020.

Na starcie stanęło łącznie 184 biegaczek i biegaczy. Pogoda sprzyjała co spowodowało, że zmagania biegaczy obserwowało liczne grono kibiców. Byli oni świadkami bardzo zaciętych pojedynków szczególnie w najmłodszych kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach najlepsi byli :

I.  Rocznik  2014 i młodsi  – Dziewczęta  ,  dystans   100 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Nadia Strojk

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Dominika Goliszek

SP Jasień

-

3

Michalina Malek

SP Jasień

-

4

Liliana Stricker

SP Rokity

-

5

Magdalena Kuś

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Emilia Soroka

SP Cz. Dąbrówka

-


II.  Rocznik   2014 i młodsi   -   Chłopcy, dystans  100 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Maciej Klajna

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Wojciech Marcinkowski

SP Nożyno

-

3

Jan Stenka

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Piotr Grota

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Kacper Marciński

SP Jasień

-

6

Gabriel Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-


III.   Rocznik   2013 -   Dziewczęta , dystans   300  m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Emilia Lepińska

SP Rokity

-

2

Milena Stenka

SP Rokity

-

3

Nikola Stenka

SP Jasień

-

4

Hanna Piwka

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Nadia Szuta

SP Jasień

-

6

Emilia Płotka

SP Cz. Dąbrówka

-


IV.   Rocznik   2013  -  Chłopcy, dystans  300 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Kacper Klejna

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Jakub Jastrzębski

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Gracjan Malek

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Gabriel Jereczek

SP Rokity

-

5

Bartłomiej Lis

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Arkadiusz Łabacki

SP Cz. Dąbrówka

-


V.   Rocznik   2012   -   Dziewczęta, dystans  400 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa  Klubu

1

Aleksandra Żwirek

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Martyna Szyca

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Anna Stencel

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Paulina Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Kinga Olenderek

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Amelia Wenta

SP Cz. Dąbrówka

-


VI.  Rocznik   2012  -   Chłopcy, dystans  400 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Oskar Klejna

SP Rokity

-

2

Antoni Stenka

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Tymoteusz Stricker

SP Rokity

-

4

Marcel Farat

SP Rokity

-

5

Jakub Stenka

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Adrian Wojniak

SP Jasień

-


VII.   Rocznik   2011  -   Dziewczęta, dystans  500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Amelia Tusk

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Helena Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Patrycja Miszk

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Anna Gostomska

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Aleksandra  Klejna

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Agata Kuś

SP Cz. Dąbrówka

-


VIII.   Rocznik   2011   -   Chłopcy, dystans   500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Adam Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Damian Zander

SP Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

3

Maksymilian Cyman

SP Rokity

-

4

Błażej Choszcz

SP Rokity

-

5

Paweł Strojk

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Jakub Pioch

SP Rokity

-


IX.   Rocznik   2010   -   Dziewczęta, dystans   500 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Marta Szczypior

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Aleksandra Głodowska

SP Jasień

-

3

Karolina Cierzan

SP Jasień

-

4

Oliwia Bronk

SP Nożyno

-

5

Natalia Woźniak

SP Rokity

-

6

Nikola Bojanowska

SP Rokity

-


X.   Rocznik   2010   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Paweł Lis

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Marcin Chomacki

SP Nożyno

GTS Cz. Dąbrówka

3

Bartłomiej Choszcz

SP Rokity

-

4

Adam Goliszek

SP Jasień

-

5

Jakub Jakubowski

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Wojciech Mierzyński

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka


XI.   Rocznik  2009  -   Dziewczęta , dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dominika Krzewińska

SP Nożyno

-

2

Paulina Goliszek

SP Jasień

-

3

Alicja Kossak

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Maja Zelewska

SP Jasień

-

5

Izabela Ostrowska

SP Jasień

-

6

Lena Smentoch

SP Rokity

-


XII.   Rocznik  2009  -  Chłopcy, dystans   1000 m.

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Filip Gellert

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Paweł Labuda

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Adam Zganiacz

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Mateusz Mallek

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

5

Gracjan Maciaszek

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Przemek Witka

SP Rokity

GTS Cz. Dabrówka


XIII.   Rocznik  2008  -   Dziewczęta, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dorota Lis

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Zuzanna Malek

SP Rokity

-

3

Weronika Driwa

SP Rokity

-

4

Magdalena Mielewczyk

SP Rokity

-

5

Kinga Zielonka

SP Nożyno

-

6

Nikola Głąb

SP Cz. Dąbrówka

-


XIV.  Rocznik  2008  -  Chłopcy, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Kryspin Garski

SP 2 Bytów

-

2

Dersu Korycik

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

3

Dawid Stenka

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

4

Dominik Wenta

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

5

Jakub Ciepiela

SP Jasień

GTS Cz. Dąbrówka

6

Maciej Sywanycz

SP Rokity

GTS Cz. Dąbrówka

  

XV.  Rocznik   2007  -  Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa  Szkoły

Nazwa Klubu

1

Marcelina Wenta

SP Rokity

-

2

Agnieszka Korycik

SP Jasień

-

3

Agnieszka Czuba

SP Jasień

-

4

Bożena Derewenko

SP Rokity

-

5

Agata Haponiuk

SP Cz. Dąbrówka

-

6

Kalina Cheba

SP Cz. Dąbrówka

-


XVI.   Rocznik  2007  -  Chłopcy, dystans  1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Bartłomiej Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Tomasz Dróżdż

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

3

Gracjan Galus

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

4

Krzysztof Mielewczyk

SP Rokity

-

5

Marcin Klassa

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

6

Jakub Walczyk

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka


XVII.   Rocznik  2006   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dominik Klajna

SP Cz. Dąbrówka

GTS Cz. Dąbrówka

2

Tomasz Gruchała

SP Rokity

-

3

Dominik Kwiecień

SP Jasień

-

4

Wiktor Kozłowski

SP Cz. Dąbrówka

-

5

Szymon Puzdrowski

SP Rokity

-

6

Karol Kłopotek

SP Rokity

-


XVIII.   Rocznik 2006   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa  Klubu

1

Roksana Labuda

SP Cz. Dąbrówka

-

2

Martyna Malek

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Wiktoria Syldatk

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Julia Klassa

SP Cz. Dąbrówka










XIX.   Rocznik   2005   -   Dziewczęta, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Weronika Anna Brzeska

SP Rokity

-

2

Dagmara Hebel

SP Cz. Dąbrówka

-

3

Martyna Lepińska

SP Rokity

-

4

Kamila Kamińska

SP Jasień

-









XX.   Rocznik   2005   -   Chłopcy, dystans   1000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Nazwa Szkoły

Nazwa Klubu

1

Dominik Butowski

SP Cz. Dąbrówka

Olimpijczyk Kwakowo

2

Maciej Szymlek

SP Nożyno

-

3

Oskar Złoch

SP Cz. Dąbrówka

-

4

Maciej Wenta

SP Jasień

-









XXI.   Bieg Główny   -   Kobiety  -  dystans 6000  m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Nazwa Klubu

1

Joanna Garska

Bytów

KB Świat Płytek

2

Julia Lademann

Kleszczyniec

-

3

Jolanta Szczerba

Rokity

-

4

Dorota Finster Dziadek

Rokity

-









XXII.    Bieg Główny   -   Mężczyźni   -   dystans   6000 m

Miejsce

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Nazwa Klubu

1

Kryspin Garski

Bytów

KB Świat Płytek

2

Mateusz Grochowski

Bytów

KB Świat Płytek

3

Sebastian Bartelik

Mydlita

-

4

Jan Klasa

Nożyno

-









Opr.  Tadeusz Gralak

Copyright 2019 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce