Wystartowało biegowe Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W piątkowe popołudnie odbyły się pierwsze biegi przełajowe  XXI edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2017/18. Dopisała pogoda i na starcie zawodów stanęło 201 biegaczek i biegaczy.

Rywalizowali oni na dystansach od 100 m do 6000 m. w Biegu Głównym. Uczestnicy biegów  toczyli bardzo zacięte pojedynki zwłaszcza  w  najmłodszych kategoriach gdzie byli szczególnie mocno dopingowani przez licznie zebranych kibiców.


W poszczególnych kategoriach najlepszymi okazali się :

I. Rocznik 2012 i młodsi – dystans 100 m.

  1. Anna Stencel                         -    SP Czarna Dąbrówka
  2. Aleksandra Żwirek                  -    SP Czarna Dąbrówka
  3. Martyna Szyca                       -    SP Czarna Dąbrówka


  1. Oskar Klejna                         -    SP Rokity
  2. Antoni Klejna                        -     SP Czarna Dąbrówka
  3. Kacper Klejna                       -     SP Czarna Dąbrówka

II. Rocznik 2011 – dystans  300 m.

  1. Marcelina Kiżewska              -    SP Czarna  Dąbrówka
  2. Helena Labuda                      -    SP Czarna Dąbrówka
  3. Emilia Stefanowska               -    SP Rokity


  1. Adam Jakubowski                   -   SP Czarna Dąbrówka
  2. Damian Zander                       -   SP Nożyno
  3. Kacper Ebel                           -   SP Nożyno

III. Rocznik 2010 – dystans 400 m.

  1. Karolina Cierzan                        -   SP Jasień
  2. Paulina Lublewska                      -  SP Jasień
  3. Martyna Klejna                           -  SP Czarna Dąbrówka


  1. Paweł Lis                                  -  SP Czarna Dąbrówka
  2. Jakub Krauze                             -  SP Rokity
  3. Marcin Chomacki                       -  SP Nożyno


IV. Rocznik  2009 – dystans  500 m.

  1. Laura Jóskowska                      -  SP  Rokity
  2. Alicja Kossak                           -  SP  Rokity
  3. Natalia Manikowska                  -  SP  Borzytuchom


  1. Paweł Labuda                            -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Maciej Gruchała                         -  SP  Rokity
  3. Filip Gellert                                -  SP  Czarna Dąbrówka


V. Rocznik  2008 – dystans  500 i 1000 m.

  1. Dorota Lis                                   -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Paulina Lewandowska                  -  SP  Nożyno
  3. Edyta Gangalewska                     -  SP  Rokity


  1. Kryspin Garski                              -  SP nr. 2 Bytów
  2. Dominik Wenta                             -  SP Czarna Dąbrówka
  3. Dawid Stenka                               -  SP  Rokity


VI. Rocznik  2007  -  dystans  1000 m.

  1. Marcelina Wenta                           -  SP  Rokity
  2. Julia Gorzelak                               -  SP  Nożyno
  3. Kalina Cheba                                -  SP  Czarna Dąbrówka


  1. Bartłomiej Galus                          -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Hubert Witka                               -  SP Rokity
  3. Gracjan Galus                             -  SP  Czarna Dąbrówka


VII. Rocznik 2006 – dystans  1000 m.

  1. Roksana Labuda                       -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Antonina Wiszowata                  -  SP  Nożyno
  3. Martyna Malek                          -  SP  Czarna Dąbrówka


  1. Nikodem Labuda                      -  SP  Rokity
  2. Dominik Klajna                        -  SP Czarna Dąbrówka
  3. Karol Labuda                           -  SP  Rokity


VIII.  Rocznik  2005  -  dystans  1000 m.

  1. Martyna Driwa                           -  SP  Rokity
  2. Monika Stenka                          -  SP  Rokity
  3. Weronika Brzeska                     -  SP  Rokity


  1. Mateusz Malek                            -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Konrad Mański                             -  SP  Jasień
  3. Jakub Lis                                     -  SP  Rokity


IX.  Rocznik  2004 -  dystans  1000 m.

  1. Wiktoria Mach                             -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Łucja Lademann                          -  SP  Czarna Dąbrówka
  3. Agata Cygert                               -  SP  Rokity


  1. Kamil Szturo                                -  SP  Rokity
  2. Daniel Gosz                                 -  SP  Jasień
  3. Wojciech Gorzelak                       -  SP  Nożyno


X. Rocznik  2003  -  dystans  1000 m.

  1. Aleksandra Malek                       -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Klaudia Mańska                          -  Gimnazjum nr. 2 Bytów
  3. Katarzyna Cywińska                   -  SP  Nożyno


  1. Andrzej Klejna                              -  SP  Rokity
  2. Jakub Woźniak                             -  SP  Rokity
  3. Jakub Tusk                                  -  SP  Czarna Dabrówka


XI.  Rocznik  2002  -  dystans  1000 m.

  1. Marlena Rumińska                      -  ZS  Redzikowo
  2. Dominika Szczerba                    -  SP  Rokity
  3. Dominika Dawidowska                -  SP  Czarna Dąbrówka


  1. Mikołaj Szczerba                           -  SP  Rokity
  2. Tomasz Stolc                                -  SP  Czarna Dąbrówka
  3. Kamil Malek                                  -  SP  Czarna Dąbrówka


XII.  Bieg Główny  -  dystans  6000 m.

  1. Ewa Dawidowska                          -  AML  Słupsk
  2. Joanna Garska                             -  Świat Płytek  Bytów
  3. Jolanta Szczerba                          -  Rokity


  1. Damian Czarnowski                   -  Baszta Bytów
  2. Maciej Stencel                          -  Drutex  Bytów
  3. Przemysław Manikowski            -  Drutex  Bytów


Opracował : Tadeusz Gralak

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce