Zawodnicy GTS w Pucku

Niedzielę 11 lutego dwóch zawodników GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka udało się do Pucka, aby wziąć udział w zawodach biegowych IV Bieg Zaślubin Polski z morzem "Od Hallera do Hallera" organizowanych z okazji obchodów 98. już rocznicy tego historycznego faktu.

W nieco mroźnej pogodzie wśród 424 zawodników, którzy ukończyli bieg na malowniczej trasie liczącej około 11 km nasi zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:

Miejsce 244. z czasem 58 min 05 s Adam Płoszaj

289. 1:00:39 Dawid Gralak

W zawodach zwyciężył reprezentujący DUDYCZ TEAM mieszkaniec Pucka Paweł Borawskiz, który dystans 11 km pokonał w czasie 37 min 21 s. Wśród Pań najlepsza okazała się reprezentująca klub KROKOWA BIEGA Paulina Szczepkowska uzyskując czas 47:16.

Zwycięzcom gratulujemy. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia w dalszych startach i zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu w gronie przyjaciół.