Trzecie Biegi Przełajowe Grand Prix Czarnej Dąbrówki

W sobotę 2 grudnia odbyły się trzecie biegi przełajowe  XXI edycji Grand Prix Czarnej Dąbrówki sezonu 2017/18. Mimo mroźnych warunków pogodowych na starcie zawodów stanęło 143 biegaczy.

Rywalizacja odbyła się na dystansach od 100 m do 6000 m w biegu głównym. Uczestnicy biegów  toczyli bardzo zacięte pojedynki zwłaszcza  w  najmłodszych kategoriach gdzie byli szczególnie mocno dopingowani przez licznie zebranych kibiców. 

Nad sprawną organizacją imprezy czuwał Mikołaj, który na mecie każdego z biegaczy nagrodził słodką niespodzianką.

W poszczególnych kategoriach najlepszymi okazali się :

I. Rocznik 2012 i młodsi – dystans 100 m.

  1. Anna Stencel                          -    SP Czarna Dąbrówka
  2. Aleksandra Żwirek                   -    SP Czarna Dąbrówka
  3. Anna Gostomska                    -    SP  Czarna Dąbrówka


  1. Gracjan Kaczyński                -     SP Czarna Dąbrówka
  2. Jan Łosiński                          -     Przedszkole „Miś Puchatek” Bytów
  3. Antoni Stenka                       -     SP Czarna Dąbrówka


II. Rocznik 2011 – dystans  300 m.

  1. Emilia Stefanowska               -    SP Rokity
  2. Amelia Tusk                          -    SP Czarna Dąbrówka
  3. Helena Labuda                      -    SP Czarna Dąbrówka


  1. Adam Jakubowski                   -   SP Czarna Dąbrówka
  2. Damian Zander                       -   SP Nożyno
  3. -


III. Rocznik 2010 – dystans 400 m.

  1. Marta Szczypior                           -  SP Czarna Dąbrówka
  2. Kamila Złoch                                -  SP Czarna Dąbrówka
  3. Hanna Konkel                              -  SP Nr. 9 Koszalin


  1. Adam  Goliszek                          -  SP Jasień
  2. Paweł Lis                                   -  SP Czarna Dąbrówka
  3. Marcin Chomacki                        -  SP Czarna Dąbrówka


IV. Rocznik  2009 – dystans  500 m.

  1. Łucja Łosińska                           -  SP  Nr. 5  Bytów
  2. Natalia Manikowska                    -  SP SP Borzytuchom
  3. Lena Smentoch                          -  SP  Rokity


  1. Filip Gellert                                 -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Adam Zganiacz                           -  SP  Rokity
  3. Paweł Labuda                             -  SP  Czarna Dąbrówka


V. Rocznik  2008 – dystans  500 i 1000 m.

  1. Amelia Typa                                  -  SP  Nr. 1 Bytów
  2. Dorota Lis                                     -  SP  Czarna Dąbrówka
  3. Edyta Gangalewska                       -  SP  Rokity


  1. Kryspin Garski                             -  SP nr. 2 Bytów
  2. Dawid Stenka                              -  SP Czarna Dąbrówka
  3. Patryk  Zelewski                          -  SP  Jasień


VI. Rocznik  2007  -  dystans  1000 m.

  1. Marcelina Wenta                        -  SP  Rokity
  2. Amelia Wieligda                         -  SP  Czarna Dąbrówka
  3. Julia Gorzelak                            -  SP  Nożyno


  1. Bartłomiej Galus                          -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Hubert Witka                               -  SP  Rokity
  3. Gracjan Galus                             -  SP  Czarna Dąbrówka


VII. Rocznik 2006 – dystans  1000 m.

  1. Roksana Labuda                        -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Weronika Brzeska                      -  SP  Rokity
  3. Martyna Malek                           -  SP  Czarna Dąbrówka


  1. Nikodem Labuda                        -  SP  Rokity
  2. Dominik Klejna                          -  SP  Czarna Dąbrówka
  3. Damian Lewandowski                 -  SP  Nożyno


VIII.  Rocznik  2005  -  dystans  1000 m.

  1. Monika Stenka                         -  SP  Rokity
  2. Martyna Driwa                          -  SP  Rokity
  3. Martyna Lepińska                     -  SP  Rokity


  1. Konrad Mański                           -  SP  Jasień
  2. Jakub Lis                                   -  SP  Rokity
  3. Jakub Wenta                              -  SP  Czarna Dąbrówka


IX. Rocznik  2004 -  dystans  1000 m.

  1. Agata Domaszk                           -  SP  Nożyno
  2. Agata Cygert                               -  SP  Rokity
  3. Wiktoria Mach                             -  SP  Czarna Dąbrówka


  1. Kamil Szturo                                 -  SP  Rokity
  2. Daniel Gosz                                  -  SP  Jasień
  3. Wojciech Gorzelak                        -  SP  Nożyno


X. Rocznik  2003  -  dystans  1000 m

  1. Aleksandra Malek                       -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Klaudia Mańska                          -  Gimnazjum nr. 2 Bytów
  3. -


  1. Andrzej Klejna                          -  SP Rokity
  2. Jakub Woźniak                         -  SP Rokity


XI  .  Rocznik  2002  -  dystans  1000 m

  1. Marcelina Typa                             -  Gimnazjum nr 2 Bytów
  2. Marlena Rumińska                        -  ZS Redzikowo
  3. Dominika Dawidowska                 -   SP Czarna Dąbrówka


  1. Tomasz Stolc                                -  SP  Czarna Dąbrówka
  2. Arkadiusz Syldatk                         -  SP  Czarna Dabrówka
  3. Kamil Malek                                 -  SP  Czarna Dąbrówka


XII.  Bieg Główny  -  dystans  6000 m

  1. Agnieszka Konkel                         -   Czarna Dąbrówka
  2. Monika Łosińska                           -   Bytów
  3. Martyna Dalecka                           -   Rokity


  1. Przemysław Manikowski            -   Drutex  Bytów
  2. Emilian Czarnowski                    -  WKS Nożyno
  3. Wojciech Rumiński                     -  Redzikowo


Opracował : Tadeusz Gralak

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce