150 zawodników wzięło udział w V Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. Bieg i Marsz odbył się w sobotę 7 lipca 2017 na trasie o długości 8400-metrów: zagroda Styp-Rekowskich (Płotówko) – Góra Siemierzycka (256 n.p.m.) – zagroda Styp-Rekowskich.

W dniu 1 lipca 2018 roku aż 613 startujących ukończyło XXVIII Międzynarodowy Bieg po Plaży w Jarosławcu na 15 km. Rywalizacja nie była łatwa, bo 5 km było plażą. Tutaj następowała weryfikacja mocy biegaczy i biegaczek. Był też asfalt, żwir, czy płyty betonowe.

XXII BIEGU ŚWIĘCÓW

on 19/05/2018 - 00:00

19 maja w Sławnie na dystansie 10 km. odbył się XXII Bieg Święców w którym uczestniczyło 249 biegaczy z całej polski. XXII Bieg Święców w Sławnie wygrał Dawid Garski (MLKS Baszta Bytów) uzyskując 32:56 min. na 10 km.

Bieg Morpolowy-Grand Prix Ustki

on 12/05/2018 - 00:00

12 maja odbył się I bieg w ramach GRAND PRIX USTKI pn. ” Rozbiegana Ustka na Fali” zwany ” MORPOLOWY”. Odbyły się biegi młodzieżowe, marsz Nordic Walking, bieg dla amatorów na 3 km i bieg główny na 10 km. Razem bieg uczestniczyło ok. 300 biegaczy z całego pomorza.

Zawodnicy GTS w Pucku

on 11/02/2018 - 00:00

Niedzielę 11 lutego dwóch zawodników GTS GR Bieliński Czarna Dąbrówka udało się do Pucka, aby wziąć udział w zawodach biegowych IV Bieg Zaślubin Polski z morzem "Od Hallera do Hallera" organizowanych z okazji obchodów 98. już rocznicy tego historycznego faktu.

III BIEG I CHÓD Z BALONEM

on 31/12/2017 - 00:00

31 grudnia 2017r. o godz. 12 odbył się III Bieg i chód z balonem. Na starcie stanęło 29 osób, dzieci i rodziców. Tradycyjnie każdy sam decydował, ile przebiegnie bądź przejdzie.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»