XXI Ogólnopolski  BIEG ORŁÓW

Czarna Dąbrówka 03.05.2011


 

21 Ogólnopolski Bieg Orłów przechodzi do historii. Pada rekord frekwencji uczestników w biegu głównym - 143 osoby. Bieg kończy 141 osób w tym 16 osób z naszej gminy/5 kobiet/. Ciekawym zjawiskiem jest start 21 kobiet, które kończą bieg w komplecie.

Wyniki oficjalne: XXI Bieg Orłów Czarna Dąbrówka 3.05.2011

Miejsce

Numer

Nazwisko i imię

Rocznik

Kategoria

Klub-miasto

K/M

M/kat

Wynik

1.

47

Zblewski Tadeusz

1984

M-20

ULKS Talex Borzytuchom

1

1

0:32:33

2.

58

Chuchała Daniel

1983

M-20

Gdańsk

2

2

0:32:41

3.

105

Pelo Artur

1978

M-30

Starnice

3

1

0:32:57

4.

85

Rolbiecki Michał

1986

M-20

ULKS Talex Borzytuchom

4

3

0:33:02

5.

124

Wirkus Łukasz

1988

M-20

ULKS Talex Borzytuchom

5

4

0:33:04

6.

132

Borychowski Mariusz

1972

M-30

KB Tupot Ustka

6

2

0:33:20

7.

66

Thiel Adam

1972

M-30

Team Run Gdańsk

7

3

0:33:37

8.

83

Dworak Dawid

1988

M-20

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

8

5

0:34:10

9.

80

Elwart Roman

1972

M-30

LKS Puck

9

4

0:35:05

10.

137

Grzonka Paweł

1984

M-20

Bytów

10

6

0:35:23

11.

97

Brzuzy Łukasz

1989

M-20

MKS Chojniczanka Chojnice

11

7

0:35:29

12.

59

Mielewczyk Łukasz

1987

M-20

LKB Braci Petk Lębork

12

8

0:35:32

13.

95

Król Rafał

1990

M-20

LKB Braci Petk Lębork

13

9

0:36:57

14.

29

Lebioda Sebastian

1987

M-20

LKB Braci Petk Lębork

14

10

0:37:03

15.

51

Antosik Grzegorz

1977

M-30

Bryza Postomino

15

5

0:37:14

16.

114

Mazur Andrzej

1974

M-30

KM PSP Gdynia

16

6

0: 37:59

17.

82

Wierzejski Sławomir

1969

M-40

KB Goch Bytów

17

1

0:38:20

18.

98

Szwankowski Hubert

1978

M-30

Florian Chojnice

18

7

0:38;28

19.

8

Wantoch Rekowski Zbigniew

1974

M-30

JRG PSP Miastko

19

8

0:38:31

20.

13

Kozłowski Arkadiusz

1982

M-20

GTS Czarna Dąbrówka

20

11

0:38:34

21.

11

Kozłowski Jerzy

1957

M-50

GTS Czarna Dąbrówka

21

1

0:38:49

22.

84

Wirkus Monika

1988

K-20

Maja Team Wejherowo

1

1

0:38:51

23.

5

Ścigała Jarosław

1969

M-40

Talex Borzytuchom

22

2

0:38:53

24.

15

Piłczyński Paweł

1989

M-20

Słupsk

23

12

0:39:03

25.

88

Rumiński Wojciech

1976

M-30

GTS Czarna Dąbrówka

24

9

0:39:11

26.

26

Rychter Antonina

1985

K-20

UKS 1 Szczecinek

2

2

0:39:17

27.

106

Zaborowski Andrzej

1984

M-20

KM PSP Gdynia

25

13

0:39:54

28.

74

Gostkowski Łukasz

1987

M-20

KB Goch Bytów

26

14

0:40:06

29.

57

Czaja Andrzej

1963

M-40

UKS Ekonomik- Maratończyk Lębork

27

3

0:40:10

30.

23

Plewa Mariusz

1974

M-30

SSI Aktywni Damnica

28

10

0:40:25

31.

77

Elendt Tomasz

1990

M-20

KB Goch Bytów

29

15

0:40:33

32.

36

Bieliński Michał

1977

M-30

TKKF Koszalin

30

11

0:40:35

33.

35

Król Jacek

1968

M-40

TKKFKoszalin

31

4

0:40:40

34.

117

Romanowski Krzysztof

1976

M-30

Systemy Wentylacji Lębork

32

12

0:40:46

35.

73

Szulcek Patryk

1992

M-16

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

33

1

0:41:02

36.

31

Majewski Ryszard

1958

M-50

LKB Braci Petk Lębork

34

2

0:41:07

37.

89

Niwiński Grzegorz

1958

M-50

KB Tupot Ustka

35

3

0:41:22

38.

62

Dęga Ryszard

1955

M-50

Ustka

36

4

0:41:26

39.

72

Niklas Karol

1969

M-40

KB Goch Bytów

37

5

0:41:26

40.

139

Kostecki Mariusz

1986

M-20

7.BOW

38

16

0:41:29

41.

99

Szrama Marian

1966

M-40

44 Baza Lotnictwa Morskiego

39

6

0:41:33

42.

14

Piłczyński Zbigniew

1963

M-40

Słupsk

40

7

0:41:46

43.

104

Piechowski Artur

1986

M-20

OSP Stężyca

41

17

0:41:53

44.

60

Nagórek Krzysztof

1957

M-50

KB Tupot Ustka

42

5

0:41:55

45.

65

Wołoszyn Patryk

1989

M-20

Echo Region Człuchów

43

18

0:42:08

46.

123

Cieszyński Andrzej

1979

M-30

System Wentylacji Lębork

44

13

0:42:16

47.

127

Gostomczyk Karol

1972

M-30

Studzienice

46

15

0:42:23

48.

55

Salabura Tomasz

1979

M-30

Bryza Postomino

47

16

0:42:27

49.

49

Pochranowicz Aleksandra

1990

K-20

BKB Biały Bór

3

3

0:42:29

50.

48

Pochranowicz Janusz

1956

M-50

BKB Biały Bór

48

6

0:42:31

51.

4

Malinowski Adam

1957

M-50

MKS Święc Sławno

49

7

0:42:33

52.

96

Mróz Dawid

1990

M-20

Florian Chojnice

50

19

0:42:43

53.

69

Wojcieszuk Kazimierz

1954

M-50

KB Tupot Ustka

51

8

0:42:48

54.

108

Matys Agnieszka

1984

K-20

KS Olszewski i Synowie

4

4

0:42:48

55.

125

Owśnicki Wojciech

1977

M-30

Talex Borzytuchom

52

17

0:42:49

56.

27

Szczęsny Piotr

1968

M-40

KB Braci Petk Lębork

53

8

0:42:49

57.

38

Kierkosz Marek

1966

M-40

KB TKKF Koszalin

54

9

0:42:51

58.

22

Gickel Radosław

1983

M-20

Sierakowo

55

20

0:43:09

59.

126

Stojek Marcin

1982

M-20

GTS Czarna Dąbrówka

56

21

0:43:17

60.

100

Sobiesiak Rafał

1974

M-30

44 Baza Lotnictwa Morskiego

45

14

0:43:21

61.

116

Paprocka Ewelina

1987

K-20

Obliwice

5

5

0:43:37

62.

37

Myszk Mirosław

1973

M-30

Nowa Wieś

57

18

0:43:40

63.

42

Szczerba Piotr

1970

M-40

SP Rokity

58

10

0:43:42

64.

25

Wilkowski Wojciech

1966

M-40

SSI Aktywni Damnica

59

11

0:43:43

65.

16

Kalinowska Joanna

1975

K-30

Talex Borzytuchom

6

1

0:43:45

66.

76

Czech Roman

1949

M-60

KB Olszewski i Synowie

60

1

0:43:57

67.

115

Malek Arkadiusz

1988

M-20

GTS Czarna Dąbrówka

61

22

0:44:02

68.

17

Dolna Ewelina

1984

K-20

KS GKS Kołczygłowy

7

6

0:44:11

69.

112

Pietkiewicz Sebastian

1985

M-20

Profarm Lębork

62

23

0:44:17

70.

133

Adamik Jan

1959

M-50

Gdynia

63

9

0:44:20

71.

93

Rudnik Jerzy

1952

M-50

Florian Chojnice

64

10

0:44:42

72.

142

Kickmunter Rafał

1985

M-20

7 BOW

65

24

0:44:43

73.

43

Franczak Marek

1963

M-40

KB Goch Bytów

66

12

0:44:43

74.

120

Paprocki Ryszard

1961

M-50

GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska

67

11

0:45:01

75.

118

Zębala Sławomir

1980

M-30

Bytów

68

19

0:45:10

76.

119

Konkol Aleksandra

1989

K-20

WAWFiS Gdańsk

8

7

0:45:24

77.

20

Mądre Piotr

1957

M-50

Lęborskie Towarzystwo Sportowe

69

12

0:45:24

78.

110

Telesiewicz Henryk

1947

M-60

KS Olszewki i Synowie

70

2

0:45:28

79.

75

Jażdżewski Sebastian

1981

M-30

KB Goch Bytów

71

20

0:45:30

80.

7

Żuchowski Maciej

1985

M-20

JRG PSP Miastko

72

25

0:45:30

81.

128

Dwulit Dariusz

1970

M-40

KP PSP Bytów

73

13

0:45:32

82.

44

Sudoł Jerzy

1957

M-50

KB Goch Bytów

74

13

0:45:34

83.

78

Zatorski Grzegorz

1992

M-16

Tęcza Nowa Wieś Lęborska

75

2

0:45:42

84.

140

Cichała Damian

1986

M-20

7.BOW

76

26

0:46:03

85.

130

Klasa Jan

1955

M-50

GTS Czarna Dąbrówka

77

14

0:46:11

86.

3

Wenelski Damian

1992

M-16

Malechowo

78

3

0:46:21

87.

63

Wac Przemysław

1970

M-40

KB Tupot Ustka

79

14

0:46:25

88.

141

Matuszewski Rafał

1974

M-30

7.BOW

80

21

0:46:28

89.

67

Thiel Justyna

1974

K-30

Team Run Gdańsk

9

2

0:46:29

90.

54

Ciesielski Dawid

1993

M-16

Bryza Postomino

81

4

0:46:35

91.

61

Berent  Robert

1966

M-40

KB Tupot Ustka

82

15

0:46:57

92.

129

Kozłowski Łukasz

1985

M-20

44 Baza Lotnictwa Morskiego

83

27

0:47:08

93.

50

Orynicz Paweł

1985

M-20

KB Biały Bór

84

28

0:47:16

94.

136

Matuszyński Mirosław

1975

M-30

Bytów

85

22

0:47:20

95.

111

Szymański Adam

1970

M-40

Profarm Lębork

86

16

0:47:24

96.

101

Gliszczyński Marek

1958

M-50

Mekaj Bytów

87

15

0:47:33

97.

21

Gleske Tomasz

1991

M-20

Lęborskie Towarzystwo Sportowe

88

29

0:47:40

98.

107

Kazusek Jan

1950

M-60

KS Olszewki i Synowie

89

3

0:47:42

99.

68

Tur Leszek

1962

M-40

KB Goch Bytów

90

17

0:47:48

100.

94

Wiśniewski Zbigniew

1936

M-70

Florian Chojnice

91

1

0:47:49

101.

70

Muszyński Jacek

1952

M-50

KB Goch Bytów

92

16

0:47:53

102.

131

Felczak Marcin

1976

M-30

Gdynia

93

23

0:48:08

103.

64

Wołoszyn Jerzy

1963

M-40

Echo Region Człuchów

94

18

0:48:14

104.

34

Mehring Danuta

1982

K-20

LKB Braci Petk Lębork

10

8

0:48:34

105.

121

Labuda Karolina

1994

K-16

Mikorowo

11

1

0:48:37

106.

79

Słomski Zenon

1946

M-60

KB Olszewski i Synowie

95

4

0:48:38

107.

91

Sywanycz Ireneusz

1978

M-30

Grupa Trójmiasto

96

24

0:48:48

108.

81

Boczyński Krystian

1985

M-20

Puck

97

30

0:48:54

109.

138

Mionskowska Iwona

1970

K-40

LKB Braci Petk Lębork

12

1

0:49:01

110.

134

Muerau-Nowicka Hanna

1964

K-40

KB Goch Bytów

13

2

0:49:28

111.

39

Markowski Andrzej

1953

M-50

TKKF Koszalin

98

17

0:49:29

112.

40

Pytluk Wojciech

1994

M-16

KS Damnica

99

5

0:49:38

113.

18

Witek Tomasz

1977

M-30

UKS Orzeł Kołczygłowy

100

25

0:49:43

114.

90

Kowal Zbigniew

1977

M-30

Słupsk

101

26

0:49:44

115.

92

Strzelecki Jacek

1979

M-30

Gdańsk

102

27

0:49:56

116.

102

Sazon Zygmunt

1959

M-50

Bytów

103

18

0:50:13

117.

2

Lejk Grzegorz

1995

M-16

GTS Czarna Dąbrówka

104

6

0:50:27

118.

24

Szatna Emilia

1993

K-16

SSI Aktywni Damnica

14

2

0:51:02

119.

52

Antosik Jacek

1981

M-30

Bryza Postomino

105

28

0:51:07

120.

1

Czapiewski Witold

1974

M-30

Koszalin

106

29

0:51:12

121.

6

Pituła Janusz

1956

M-50

KS Damnica

107

19

0:51:19

122.

122

Soroka Łukasz

1982

M-20

Karwno

108

31

0:51:24

123.

109

Konkel Joanna

1966

K-40

KS Olszewski i Synowie

15

3

0:51:26

124.

71

Majkowski Stanisław

1956

M-50

KB Goch Bytów

109

20

0:51:41

125.

10

Natkaniec Józef

1948

M-60

GTS Czarna Dąbrówka

110

5

0:51:42

126.

46

Szczudrawa Tomasz

1977

M-30

Rędzikowo

111

30

0:52:45

127.

19

Gleske Witold

1964

M-40

Lęborskie Towarzystwo Sportowe

112

19

0:52:55

128.

86

Dobosz Romuald

1951

M-60

Tupot Ustka

113

6

0:53:13

129.

103

Klasa Marian

1955

M-50

KB Goch Bytów

114

21

0:54:14

130.

33

Miler Zbigniew

1954

M-50

LKB Braci Petk Lębork

115

22

0:56:00

131.

53

Sowiński Janusz

1962

M-40

Bryza Postomino

116

20

0:56:15

132.

143

Gołębiewska Żaneta

1983

K-20

Czarna Dąbrowka

16

9

0:56:49

133.

45

Dąbrowska Karolina

1982

K-20

Nadleśnictwo Bytów

17

10

0:58:02

134.

32

Petk Zygmunt

1942

M-60

LKB Braci Petk Lębork

117

7

0:58:03

135.

9

Kowal Teodor

1950

M-60

GTS Czarna Dąbrówka

118

8

0:59:23

136.

28

Finster-Dziadek Dorota

1968

K-40

Rokity

18

4

0:59:43

137.

41

Szczerba Jolanta

1974

K-30

SP Rokity

19

3

1:00:05

138.

30

Bandurski Jacek

1935

M-70

PKW LA Sopot

119

2

1:01:07

139.

135

Jarzębińska Beata

1966

K-40

Bytów

20

5

1:01:30

140.

87

Kabaciński Bronisław

1947

M-60

KB Tupot Ustka

120

9

1:02:04

141.

12

Kozłowska Irena

1960

K-50

GTS Czarna Dąbrówka

21

1

1:03:51

Zawodnicy nie sklasyfikowani: NR 56 Szopiński Tomasz Bryza Postomino; NR 113 Ćwirko Sławomir Słupsk

 

Bieg Główny (10km)


Miejsce Nazwisko i imię Klub-Miasto:


Mężczyzni:

1.ZblewskiTadeusz-Talex Borzytuchom
2. Chuchała Daniel - Gdańsk
3.Pelo Artur -Starnice
4. Rolbiecki Michał - Talex Borzytuchom
5. Wirkus Łukasz - Talex Borzytuchom
6. Borychowski Mariusz - Tupot Ustka

Kobiety:
1. Wirkus Monika - Maja Team Wejherowo
2. Rychter Antonina - UKS 1 Szczecinek
3. Pochranowicz Aleksandra - KB Biały Bór
Kategoria M-16 16-19) lat
1 Szulcek Patryk
2 Zatorski Grzegorz
3 Wenelski Damian

Kategoria M-20 (20-29) lat
1. Dworak Dawid
2. Grzonka Paweł
3. Brzuzy Łukasz

Kategoria M-30 (30-39) lat
1. Thiel Adam
2. Elwart Roman
3. Antosik Grzegorz

Kategoria M-40 (40-49) lat
1. Wierzejski Sławomir
2. Ścigała Jarosław
3. Czaja Andrzej

Kategoria M-50 (50-59) lat
1. Kozłowski Jerzy
2. Majewski Ryszard
3. Niwiński Grzegorz

Kategoria M-60 (60-69) lat :
1. Czech Roman
2. Telesiewicz Henryk
3. Kazusek Jan

KategoriaM-70+lat:
1. Wiśniewski Zbigniew
2. Bandurski Jacek

Niepełnosprawni:
1. Markowski Andrzej Koszalin
2. Piguła Janusz

Kategoria Gminna Mężczyzn:
1. Kozłowski Arkadiusz
2. Kozłowski Jerzy
3. Rumiński Wojciech
4. Stojek Marcin
5. Szczerba Piotr
6. Malek Arkadiusz

Kategoria Gminna Kobiet:
1. Karolina Labuda
2. Dorota Finster Dziadek
3. Jolanta Szczerba

W biegu głównym wystartowało 143 zawodników z tego dwóch nie dobiegło do mety.

Nordic Walking 3 km

Kobiety:
1. Lucyna Gniot - Cz. Dąbrówka
2. Wiesława Kociuba - Cz. Dąbrówka
3. Janina Nagórek - Słupsk

Mężczyźni:
1. Józef Soroka - Cz. Dąbrówka
2. Henryk Smentoch - Cz. Dąbrówka
3. Wiesław Maciaszek - Karwno

 

Klasyfikacja Szkolna

Rocznik 2002-2003

Dziewczęta 600 m

1. Werra Oliwia - Parchowo
2. Frączyk Nikola - Przechlewo
3. Typa Marcelina - SP 5 Bytów
4. Gostomska Sandra - SP Czarna Dąbrówka
5. Sas Marta - Przechlewo
6. Jakubowska Julia - SP Jasień

Chłopcy 600 m

1. Lemańczyk Fabian - Borowy Młyn
2. Wirkus Paweł - Parchowo
3. Czajkowski Kacper - Ugoszcz
4. Kurs Mateusz - SP 5 Bytów
5. Rzepka Szymon - SP 5 Bytów
6. Gosz Dominik - SP Jasien

Rocznik 2000-2001

Dziewczęta 600 m

1. Strupińska Renata - Lębork
2. Paulina Heina - Kołczygłowy
3. Malwina Brzozowska - Ugoszcz
4. Wolska Klaudia - Lębork
5. Jędruszak Klaudia - Borzytuchom
6. Zblewska Anna - SP 5 Bytów

Chłopcy 600 m

1. Hamernik Łukasz - Konarzyny
2. Bireta Kacper - MKS Święc Sławno
3. Gosz Dawid - SP Jasień
4. Czarnowski Damian - SP Czarna Dąbrówka
5. Woszczyk Damian - Borzytuchom
6. Cuppa Maciej - SP 5 Bytów

Rocznik 1998-1999

Dziewczęta 800 m

1. Sylwia Wolska - Lębork
2. Karolina Woszczyn - Borzytuchom
3. Zuzanna Wenelska - Sławno
4. Angelika Wenig - Lębork
5. Prońdzińska Natalia - Kołczygłowy
6. Jasnych Patrycja - SP 5 Bytów

Chłopcy 1000 m

1. Ginter Leszek - Brzeźno Szlacheckie
2. Przepiórka Łukasz - Lębork
3. Jankowski Radosław - SP 5 Bytów
4. Mielewczyk Kamil - Jasień
5. Wirkus Samuel - Parchowo
6. Kuliński Szymon - Borowy Młyn

Rocznik 1995-1997

Dziewczęta 1000 m

1. Treder Patrycja - Borzytuchom
2. Gostomczyk Ewelina - Konarzyny
3. Gwoździańska Monika - Lębork
4. Wenig Paula - Lębork
5. Dupik Katarzyna - Konarzyny
6. Steranka Marcelina - Borzytuchom

Chłopcy 1600 m

1. Kosiński Tomasz - Borzytuchom
2. Witkowski Tomasz - Borzytuchom
3. Garski Dawid - Borzytuchom
4. Mianowski Mariusz - Lębork
5. Górski Mateusz - Lębork
6. Kurczeba Dawid - Damno

Klasyfikacja Generalna Szkół Podstawowych

1. SP 5 Bytów
2. SP Czarna Dąbrówka
3. SP Jasień
4. Kołczygłowy
5. Borzytuchom
6. ZS Tuchlino

Klasyfikacja Generalna Gimnazjów

1. Borzytuchom
2. Gimnazjum Nożyno
3. Gimnazjum Konarzyny

W wszystkich biegach młodzieżowych wzięło udział 307 zawodników.

Copyright 2017 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce