XIX Ogólnopolski  BIEG ORŁÓW

Czarna Dąbrówka 03.05.2010

Dnia 3.05.2010 w Czarnej Dąbrówce odbył się XX Ogólnopolski Bieg Orłów.W biegu głównym wystartowało 94 zawodników i zawodniczek.
Nie zawiedli: Zenon Słomski, Stanisław Majkowski oraz Fabian Felczak - wystartowali i ukończyli bieg po raz 20

 

Bieg Główny (10km)

Miejsce Nazwisko i imię Rocznik Kat Klub-Miasto-Województwo Wynik Strata


1. DRWAL Piotr1973M-30LKS Jantar Ustka (POM)0:31:41+00
2. BIAŁK Jan1969M-40Krokowa 0:31:46+05
3 CICHOCKI Jarosław1971M-30Białogard (LBU)0:31:57+16
4   ZBLEWSKI Tadeusz1984M-20ULKS Talex Borzytuchom (POM)0:32:08+27
5   ROLBIECKI Michał1986M-20ULKS Talex Borzytuchom (POM)0:33:01+1:20
6   WIRKUS Łukasz1988M-20ULKS Talex Borzytuchom (POM)0:33:24+1:43
7   WĄSICKI Sebastian1988M-20LKB Braci PETK Lębork (POM)0:34:12+2:31
8   KRÓL Błażej1987M-20GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska 0:34:50+3:09
9   GRZONKA Paweł1984M-20 0:35:40+3:59
10  ANTOSIK Grzegorz1977M-30KS BRYZA Postomino 0:36:09+4:28
11  KRÓL Rafał1990M-20LKB im. Braci Petk 0:36:35+4:54
12  LEBIODA Sebastian1987M-20LKB Braci Petk Lębork 0:36:43+5:02
13  BARAN Mieczysław1963M-40KB "Krokodyl" TKKF Koszalin 0:38:16+6:35
14  KAMIŃSKI Marcin1992M-16KS Olszewski i Synowie 0:38:59+7:18
15  WIERZEJSKI Sławomir1969M-40KS "goch" Bytów 0:39:03+7:22
16  CHACUŚ Ryszard1973M-306-KB Tupot Ustka 0:39:09+7:28
17  KAMIŃSKI Emil1992M-16KS Olszewski i Synowie 0:39:33+7:52
18  ŚCIGAŁA Jarosław1969M-40UKS TALEX Borzytuchom 0:40:15+8:34
19  SZULCEK Patryk1992M-16LKB BRACI PETK  Lębork 0:40:26+8:45
20  TERMAN Dariusz1979M-30 0:40:26+8:45
21  CZAJA Andrzej1963M-40UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork (POM)0:40:29+8:48
22  WANTOCH-REKOWSKI Zbigniew1974M-30JRG PSP Miastko 0:40:32+8:51
23  CHUDY Henryk1955M-50KS Olszewski i Synowie Sławno 0:40:35+8:54
24  CYMAN Ryszard1961M-40TĘCZA Nowa Wieś Lęborska (POM)0:40:36+8:55
25  Gostomczyk Karol1972M-30Studzienice 0:40:40+8:59
26  GOSTKOWSKI Łukasz1987M-20KB Goch Bytów 0:40:50+9:09
27 CHRUSZCZ Mateusz1990M-20KS Olszewski i Synowie 0:41:12+9:31
28  PELA Zdzisław1971M-30Goch Bytów 0:42:02+10:21
29  NAGÓREK Krzysztof1957M-50TUPOT Ustka 0:42:04+10:23
30  RUMIŃSKI Wojciech1976M-30GTS Czarna Dąbrówka 0:42:15+10:34
31  CZAJA Stanisław1959M-50Linia-Bydgoszcz-Kolejarz 0:42:52+11:11
32  NIWIŃSKI Grzegorz1958M-50Tupot Ustka 0:43:13+11:32
33  SZCZĘSNY Piotr1968M-40LKB Braci Petk 0:43:28+11:47
34  ANTOSIK Grażyna1981K-1KS Olszewski i Synowie 0:43:38+11:57
35  WOJCIESZUK Kazimierz1954M-50KB TUPOT Ustka 0:43:42+12:01
36  MAJEWSKI Ryszard1958M-50KB BRACI PETK Lębork 0:43:49+12:08
37  SZRAMA Marian1966M-4044 Baza Lotnicza 0:43:53+12:12
38  PRANCZK Marek1963M-40Goch Bytów 0:44:14+12:33
39  SOWIŃSKI Lech1956M-50LKB Braci Petk 0:44:36+12:55
40  SPORNY Bolesław1950M-60TKKF DOKER Gdynia 0:44:47+13:06
41  STOJEK Marcin1982M-20GTS Czarna Dąbrówka 0:44:50+13:09
42  RUDNIK Jerzy1952M-50KB FLORIAN Chojnice 0:45:05+13:24
43  TELESIEWICZ Henryk1947M-60KS Olszewski i Synowie 0:45:09+13:28
44  KONKOL Aleksandra1989K-1AWF i S Gdańsk 0:45:18+13:37
45  WAC Przemysław1970M-40TUPOT Ustka 0:45:21+13:40
46  SOROKA Łukasz1982M-20 0:45:31+13:50
47  MALEK Arkadiusz1988M-20GTS Czarna Dabrówka 0:45:36+13:55
48  CZECH Roman1949M-60K.B. Olszewski i Synowie Słupsk 0:45:40+13:59
49  GLAZIK Dariusz1975M-30niezrzeszony 0:45:42+14:01
50  KROTOWSKI Grzegorz1966M-40TUPOT Ustka 0:45:49+14:08
51  RACHWAŁ Adam1972M-30KS GKS Kołczygłowy 0:46:17+14:36
52 KAMIŃSKI Maciej1986M-20 0:46:29+14:48
53  STRUPIŃSKA Dorota1990K-1LKB Braci Petk Lębork (POM)0:46:30+14:49
54  SYWANYCZ Ireneusz1978M-30Grupa Trójmiasto 0:47:05+15:24
55  JAŻDŻEWSKI Sebastian1981M-20KS Goch Bytów 0:47:08+15:27
56  WISNIEWSKI Zbigniew1936M-70+Florian chojnice 0:47:36+15:55
57  GLISZCZYŃSKI Marek1958M-50Mekaj ytów (SWK)0:47:43
58  KUŹMIŃSKI Jacek1953M-50LKB Braci Petk 0:47:47+16:06
59  Tur Leszek1962M-40K.B. GOCH Bytów 0:47:59+16:18
60  KLASA Jan1955M-50GTS Czarna Dabrówka 0:48:00+16:19
61  SZCZERBA Piotr1970M-40SP Rokity (POM)0:48:09+16:28
62  KAZUSEK Jan1950M-60TKKF Olszewscy i synowie Sławsko 0:48:13+16:32
63  MARKOWSKI Andrzej1953M-50TKKF Koszalin (N)0:48:17+16:36
64  BERENT Robert1966M-40TUPOT Ustka 0:48:36+16:55
65  GAWIN Stefan1966M-40GTS Czarna Dabrówka 0:48:47+17:06
66  SZATKA Emilia1993K-1KS Damnica 0:49:15+17:34
67  SŁOMSKI Zenon1946M-60KS Olszewski i Synowie 0:49:27+17:46
68  MIELEWCZYK Leszek1956M-50LTS Lębork 0:49:34+17:53
69  MAŃCZAK Stefan1961M-40KB Bytów 0:49:38+17:57
70  FELCZAK Marian1976M-30 (POM)0:49:47+18:06
71  STRUPIŃSKA Beata1992K-1LKB Braci Petk 0:49:58+18:17
72  WITEK Tomasz1977M-30KS GKS Kołczygłowy 0:50:02+18:21
73  GRALAK Dawid1984M-20GTS Czarna Dąbrówka 0:50:08+18:27
74  MAJKOWSKI Stanisław1956M-50KB Bytów 0:50:09+18:28
75  MAJSZAK Józef1940M-70+Gdynia 0:50:12+18:31
76  MUERAU-NOWICKA Hanna1964K-1KB Goch Bytów 0:50:58+19:17
77  MUSZYŃSKA Lidia1971K-1 0:51:38+19:57
78  NATKANIEC Józef1948M-60GTS Czarna Dąbrówka 0:51:53+20:12
79  BEDNAREK Grzegorz1967M-40KS Damnica 0:51:59+20:18
80  MILER Zbigniew1954M-50LKB Braci Petk 0:52:28+20:47
81  KLEBA Mieczysław1959M-50 0:53:16+21:35
82  MOTYL Wojciech1965M-40Lębork 0:53:17+21:36
83  LIPSKI Jan Dominik1948M-60Nowa Różanka Lębork 0:55:02+23:21
84  PITUŁA Janusz1956M-50KS Damnica (N)0:55:07+23:26
85  MAJCHRZAK Artur1973M-30KS Damnica 0:55:12+23:31
86  KOWAL Teodor1950M-60GTS Czarna Dabrówka 0:56:22+24:41
87  WOJGIENICA Wojciech1949M-60Atleta Bytów 0:56:59+25:18
88  CZYŻYK-MARKIEWICZ Jacek1964M-40KB Honorowych Dawców Krwi 0:57:15+25:34
89  ZGANIACZ Waldemar1979M-30 0:57:40+25:59
90  REKWIROWICZ Jarosław1959M-50 0:57:43+26:02
91  GOŁĘBIEWSKA Żaneta1983K-1 0:58:04+26:23
92  FELCZAK Fabian1949M-60 1:00:28+28:47
93  BARTNIK Marian1931M-70+TKKF Koszalin 1:05:25+33:44


Klasyfikacja wiekowa mężczyzn


Bieg Główny (10km)

Miejsce Nazwisko i imię RocznikKraj-Klub-Miasto Wynik

KategoriaM-16(13-16)lat
1 KAMIŃSKI Marcin1992KS Olszewski i Synowie0:38:59
2 KAMIŃSKI Emil1992KS Olszewski i Synowie0:39:33
3 SZULCEK Patryk1992LKB BRACI PETK  Lębork0:40:26

KategoriaM-20(17-26)lat
1 ZBLEWSKI Tadeusz1984ULKS Talex Borzytuchom0:32:08
2 ROLBIECKI Michał1986ULKS Talex Borzytuchom0:33:01
3 WIRKUS Łukasz1988ULKS Talex Borzytuchom0:33:24
4 WĄSICKI Sebastian1988LKB Braci PETK Lębork0:34:12
5 KRÓL Błażej1987GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska0:34:50
6 GRZONKA Paweł19840:35:40
7 KRÓL Rafał1990LKB im. Braci Petk0:36:35
8 LEBIODA Sebastian1987LKB Braci Petk Lębork0:36:43
9 GOSTKOWSKI Łukasz1987KB Goch Bytów0:40:50
10 CHRUSZCZ Mateusz1990KS Olszewski i Synowie0:41:12
11 STOJEK Marcin1982GTS Czarna Dąbrówka0:44:50
12 SOROKA Łukasz19820:45:31
13 MALEK Arkadiusz1988GTS Czarna Dabrówka0:45:36
14 KAMIŃSKI Maciej19860:46:29
15 JAŻDŻEWSKI Sebastian1981KS Goch Bytów0:47:08
16 GRALAK Dawid1984GTS Czarna Dąbrówka0:50:08

KategoriaM-30(27-36)lat
1 DRWAL Piotr1973LKS Jantar Ustka0:31:41
2 CICHOCKI Jarosław1971Białogard0:31:57
3 ANTOSIK Grzegorz1977KS BRYZA Postomino0:36:09
4 CHACUŚ Ryszard19736-KB Tupot Ustka0:39:09
5 TERMAN Dariusz19790:40:26
6 WANTOCH-REKOWSKI Zbigniew1974JRG PSP Miastko0:40:32
7 Gostomczyk Karol1972Studzienice0:40:40
8 PELA Zdzisław1971Goch Bytów0:42:02
9 RUMIŃSKI Wojciech1976GTS Czarna Dąbrówka0:42:15
10 GLAZIK Dariusz1975niezrzeszony0:45:42
11 RACHWAŁ Adam1972KS GKS Kołczygłowy0:46:17
12 SYWANYCZ Ireneusz1978Grupa Trójmiasto0:47:05
13 FELCZAK Marian19760:49:47
14 WITEK Tomasz1977KS GKS Kołczygłowy0:50:02
15 MAJCHRZAK Artur1973KS Damnica0:55:12
16 ZGANIACZ Waldemar19790:57:40

KategoriaM-40(37-46)lat

1 BIAŁK Jan1969Krokowa0:31:46
2 BARAN Mieczysław1963KB "Krokodyl" TKKF Koszalin0:38:16
3 WIERZEJSKI Sławomir1969KS "goch" Bytów0:39:03
4 ŚCIGAŁA Jarosław1969UKS TALEX Borzytuchom0:40:15
5 CZAJA Andrzej1963UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork0:40:29
6 CYMAN Ryszard1961TĘCZA Nowa Wieś Lęborska0:40:36
7 SZCZĘSNY Piotr1968LKB Braci Petk0:43:28
8 SZRAMA Marian196644 Baza Lotnicza0:43:53
9 PRANCZK Marek1963Goch Bytów0:44:14
10 WAC Przemysław1970TUPOT Ustka0:45:21
11 KROTOWSKI Grzegorz1966TUPOT Ustka0:45:49
12 Tur Leszek1962K.B. GOCH Bytów0:47:59
13 SZCZERBA Piotr1970SP Rokity0:48:09
14 BERENT Robert1966TUPOT Ustka0:48:36
15 GAWIN Stefan1966GTS Czarna Dabrówka0:48:47
16 MAŃCZAK Stefan1961KB Bytów0:49:38
17 BEDNAREK Grzegorz1967KS Damnica0:51:59
18 MOTYL Wojciech1965Lębork0:53:17
19 CZYŻYK-MARKIEWICZ Jacek1964KB Honorowych Dawców Krwi0:57:15

KategoriaM-50(47-56)lat

1 CHUDY Henryk1955KS Olszewski i Synowie Sławno0:40:35
2 NAGÓREK Krzysztof1957TUPOT Ustka0:42:04
3 CZAJA Stanisław1959Linia-Bydgoszcz-Kolejarz0:42:52
4 NIWIŃSKI Grzegorz1958Tupot Ustka0:43:13
5 WOJCIESZUK Kazimierz1954KB TUPOT Ustka0:43:42
6 MAJEWSKI Ryszard1958KB BRACI PETK Lębork0:43:49
7 SOWIŃSKI Lech1956LKB Braci Petk0:44:36
8 RUDNIK Jerzy1952KB FLORIAN Chojnice0:45:05
9 GLISZCZYŃSKI Marek1958Mekaj ytów0:47:43
10 KUŹMIŃSKI Jacek1953LKB Braci Petk0:47:47
11 KLASA Jan1955GTS Czarna Dabrówka0:48:00
12 MARKOWSKI Andrzej1953TKKF Koszalin0:48:17
13 MIELEWCZYK Leszek1956LTS Lębork0:49:34
14 MAJKOWSKI Stanisław1956KB Bytów0:50:09
15 MILER Zbigniew1954LKB Braci Petk0:52:28
16 KLEBA Mieczysław19590:53:16
17 PITUŁA Janusz1956KS Damnica0:55:07
18 REKWIROWICZ Jarosław19590:57:43

KategoriaM-60(57-66)lat
1 SPORNY Bolesław1950TKKF DOKER Gdynia0:44:47
2 TELESIEWICZ Henryk1947KS Olszewski i Synowie0:45:09
3 CZECH Roman1949K.B. Olszewski i Synowie Słupsk0:45:40
4 KAZUSEK Jan1950TKKF Olszewscy i synowie Sławsko0:48:13
5 SŁOMSKI Zenon1946KS Olszewski i Synowie0:49:27
6 NATKANIEC Józef1948GTS Czarna Dąbrówka0:51:53
7 LIPSKI Jan Dominik1948Nowa Różanka Lębork0:55:02
8 KOWAL Teodor1950GTS Czarna Dabrówka0:56:22
9 WOJGIENICA Wojciech1949Atleta Bytów0:56:59
10 FELCZAK Fabian19491:00:28

KategoriaM-70+(67-107)lat
1 WISNIEWSKI Zbigniew1936Florian chojnice0:47:36
2 MAJSZAK Józef1940Gdynia0:50:12
3 BARTNIK Marian1931TKKF Koszalin1:05:25


Biegi Młodzieżowe XX Ogólnopolski Bieg Orłów

2002-2001


Dziewczęta    600 m
1.   Kuling Magdalena    Kołczygłowy
2.   Bela Natalia      SP Nr 5 Bytów
3.   Werra Oliwia      Parchowo
4.   Wenig Dominika      Klub Braci Petk Lębork
5.   Wiczk Sandra       Rokity
6.   Szreder Wiktoria   SP  Bytów


Chłopcy         600 m
1.   Struniawski Jakub   Kołczygłowy
2.   Czarnowski Damian   Cz. Dąbrówka
3.   Pawłowski Bartosz   SP  5 Bytów
4.   Kuliński Damian      Borowy Młyn
5.   Mudyn Bartek      Ugoszcz
6.   Czajkowski Mariusz    Ugoszcz


2000-1999


Dziewczęta         600 m

1.   Pliszka Anna      SP 2 Bytów
2.   Strupińska Renata   Garczegorze
3.   Nowicka Alicja      Tuchlino
4.   Balmas Adrianna      Studzienice
5.   Bronk Aleksandra   Tuchlino
6.   Bulczak Sylwia      Tuchlino


Chłopcy         600 m
1.   Bentkowski Cezary    Borowy Młyn
2.   Hamernik Łukasz      Konarzyny
3.   Wolak Patryk       Borzytuchom
4.   Kukliński Szymon   Borowy Młyn
5.   Zagdan Rafał      Niepoględzie
6.   Labuda Bartłomiej   Rokity
1      Tuchlino


1998-1997


Dziewczęta   800 m
1.   Oleszkiewicz Kamila      SP 2 Bytów
2.   Treder Patrycja         Borzytuchom
3.   Sazon Emilia         SP 2 Bytów
4.   Wolska Sylwia         Klub Braci Petk Lębork
5.   Jasnoch Patrycja      SP 5 Bytów
6.   Strupińska Natalia      Garczegorze


Chłopcy    1000 m

1.   Hinc Adam         Ugoszcz
2.   Kozłowski Adrian      MKS Świec Sławno
3.   Ginter Leszek          Brzeźno Szlacheckie
4.   Jakubek Patryk          SP 5 Bytów
5.   Lass Adrian         SP 5 Bytów
6.   Mielewczyk Dawid      Jasień


1994-1996


Dziewczęta            1000 m

1.   Gostomczyk Ewelina      Konarzyny
2.   Oleszkiewicz Justyna      G. nr 2 Bytów
3.   Labuda Karolina         G. Nożyno
4.    Głodowska Daria         G. 1 Bytów
5.   Adamczyk Małgorzata      Kołczygłowy
6.   Bronk Jolanta          Tuchlino


Chłopcy            1600 m
1.   Gałkowski Damian      Postomino UKS Wieża
2.   Kościński Tomasz       Borzytuchom
3.   Ciecierski Damian      Borzytuchom
4.   Jakuć Dariusz         Borzytuchom
5.   Serafinpowski Dominik         Borzytuchom
6.   Treder Tadeusz          Borzytuchom


Łączna Szkół Podstawowych
1.   SP Tuchlino
2.    SP Nr 5 Bytów
3.    SP Czarna Dąbrówka
4.    SP Szczenurze
5.   SP Borowy Młyn
6.    SP Kołczygłowy

Łączna Szkół Gimnazjalnych
1. Gimn. Borzytuchom
2. Gimn. Nożyno
3. Gimn. Borowy Młyn

Copyright 2018 © Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce